Kamisama ​Kiss 2. (Kamisama Hajimemashita 2.) 21 csillagozás

Julietta Suzuki: Kamisama Kiss 2.

Nanami doesn't want to miss out on the fun when a hot teen idol joins the student body. Tomoe reluctantly agrees to let her go, as long as she conceals her divine mark. After all, what could possibly go wrong at high school…?

Eredeti megjelenés éve: 2009

VIZ Media, San Francisco, 2011

Csakegyolvasólány P>!
Julietta Suzuki: Kamisama Kiss 2.

Sokkal jobban tetszett, mint az előző rész. Hiszen egy kicsit meg tudhattam Tomoe-ról egy keveset, illetve Nanami sem unatkozott. Igaz, Narukami nem lesz a szívem csücske. Önző egy banya volt. Azonban Kuramaban kellemesen csalódtam. A strucc eset után nagyon is megváltozott. Ezek mellett a kicsi Tomoe csak megkoronázta a részt. :)

Viktória_Markovics>!
Julietta Suzuki: Kamisama Kiss 2.

Akarva akaratlanul is az anime hatására folyamatosan hallom Kurama felbukkanásánál az ő zenéjét.. :DD Tomoe baby nagyon aranyos volt, úgy megszorongattam volna , de valljuk be teljes alakja mindent visz!:D
Az arcmimikák zseniálisak, a poénok nem erőltetettek. Nem hiába szeretik ennyien ezt a mangát!:D

schesztiஐ P>!
Julietta Suzuki: Kamisama Kiss 2.

♥♥ Tiszta fangirl üzemmódban vagyok!!! :)))))
Úúúúúgy imádom Tomoe-t chibiként!! :D
Meg amúgy is. :D

Kurama… @emma29 lányom utálja. :D Én már az anime sokadik részében azt mondtam, nem tudom utálni, de úgy tűnik a manga sorozatban ez a dolog előbb jött – nagyon szerettem itt a karakterét!! :D Persze, nyilván lesz még máshogy is. :))
Kész vagyok ezektől a rajzoktól! :DD Ahogy ezek hárman alszanak..! :DDD

Imádom Nanami-t is, annyira édes!! Kis bűbáj. :))

Most már tudom, hogy a sorozat is azért tudott ennyire megfogni, mert ilyen szuper alapja van, és azt is biztosan tudom, hogy az összes részt így fogom szeretni! És alig várom, hogy összegyűjtsem őket! :D
És ha rossz kedvem lesz, csak előkapok egy kötetet és tuti felvidít. :)

Lunèa_Charlotté>!
Julietta Suzuki: Kamisama Kiss 2.

Tomoeeee…. áháháh. Olyan cukker volt! *-* Azokkal a pici fülekkel és azzal a szokásos unott arcával. Kis zabálnivaló volt! :DD És Mr. Fallen Angel… végre kapott ő is nagyobb szerepet. :) Annyit birtam nevetni rajta, pláne mikor Tomoe meghaította azzal a levéllel. x"D
Nekem eddig ez a kedvenc részem. ^-^ De nem kiabálom el magam, ez még csak az eleje. :)

Ayamenohana>!
Julietta Suzuki: Kamisama Kiss 2.

Hát ez a rész igazi cukiság-özön volt. Először Nanami a cicasapkában, utána Tomoe arca, amikor Nanami leszidta őt a strucc-incidens miatt, a cuki oroszlánkutyák, és végül chibi Tomoe. Arról már ne is beszéljünk, hogy végre képbe került másik jóképű egyed is, Kurama. Na, és a végén a hosszúhajú Tomoe… Vajon miért van az, hogy a hosszúhajú démonok ilyen dögösek (még ha csak rajzoltak is)? :D

NagyEdina96>!
Julietta Suzuki: Kamisama Kiss 2.

Imádom ezt a mangát. Rengeteget nevettem rajta, mindig jobb kedvre tud deríteni s a szereplői is nagyon aranyosak.
Két teljesen különálló részre lehetne osztani ezt a kötetet, ami a végén egy közös pontban kicsit találkozik.
Az első fele, amikor megismerjük Kuramat, az énekes szárnyas „angyalt”. Az elején eléggé unszimpatikusan viselkedik, spoiler. A kötet második felében viszont már segít Nanaminak, bár előtte kellett egy rázós helyzet ahol kisegítette őt a lány.
Rengeteget nevettem a szereplőkön és a vicces félreértéseken s jeleneteken.
A manga második felében ismerhetjük meg a viharok istennőjét. Akit igaz nem kedveltem meg, de a nyomasztóbb részeket oldotta a túlzott érzelem kinyilvánításaival, amiknek mindig valami vicces eredménye lett. Ráadásul neki köszönhetően látjuk Tomoet piciként, ami roppant aranyos.

Himitsu P>!
Julietta Suzuki: Kamisama Kiss 2.

Hogy én mennyire szerettem Kuramát, ááááh~ Érdekes, hogy a tenguk mindig ilyen problémásak, nade ez más lapra tartozik.:)) Jó kötet volt, olvasom a következőt. Nanamiiii, vissza kell szerezned Tomoééét!

Ja. Amibe belefájdult a szívem. Hogy folyamatosan gúnyt űztek Nanamiból az iskolában, amiért szegény. Emiatt mindig nagyon sajnáltam szegény lányt. Elszomorított ezt látni. DE, Tomoe megvédteeee!:)

Kamisama Hajimemashita sorozat · Összehasonlítás