Halvány ​rózsa (Clayborne fivérek 2.) 30 csillagozás

Julie Garwood: Halvány rózsa

A Halvány rózsa (természetesen) 12 + 1 fejezetében egy fiatal bostoni lányt, Emily Finnegant kíséri Montanába, ahol a lány felfedezi, mi vár rá mint „postán rendelt” menyasszonyra.
Emily egyértelműen értésére adja, hogy maga vette kezébe sorsa irányítását, és ebben semmi sem zavarhatja meg.
Az, hogy közben beleszeret a tökéletes idegenbe, nem része terveinek, de az utazás Travisszel gyönyörű, a küzdelem felnyitja a lány szemét és megnyitja a szívét.
Végzete talán mégsem pontosan olyan, amilyennek képzelte.

Később megjelent a Három rózsa című kötetben is.

Eredeti megjelenés éve: 1997

K.u.K., Budapest
204 oldal · ISBN: 9637846913 · Fordította: Merényi Anikó

Dianka>!
Julie Garwood: Halvány rózsa

A könyvnek egyetlen nagy hibája van, hogy nagyon rövid. Kevés volt az „idő” és az „oldal” megemészteni a történetet, az eseményeket és az érzelmeket. Amúgy kerek egész a sztori csak minden olyan „hamar” történik, az első kötethez képest elég nyúlfarknyi. Jó volt maga a történet és a szereplőket is szerettem, olyan jó lett volna még olvasni. Örültem volna ha egy kicsit a többi Clayborne fivér és Mary Rose is szerepelt volna.

Veress_Éva>!
Julie Garwood: Halvány rózsa

Rövid kis történet, ami nagyon szórakoztató volt. Megszerettem Emilyt, és Trevisz személyisége is jobban kibontakozott. Külön tetszett a történet tömörsége. Persze az első részhez nem volt mérhető.

Katica12>!
Julie Garwood: Halvány rózsa

Olvasmányos, romantikus, rózsaszín. Szerencsére nem volt vontatott. A történet kimondottan a mese kategóriája, semmi nem hihető belőle, de kikapcsolódásnak nagyon jó volt.

mzsuzsa>!
Julie Garwood: Halvány rózsa

Amilyen hosszú volt az első rész, ez olyan rövid. Szimpatikus pár, egyszerű sztori. Végülis nem bánom hogy nem bonyolították túl. Hiány Rose mama megérkezése csak említés szintjén volt az 1. És a mostani részben is, nagyon rejtélyes.

ribizlii>!
Julie Garwood: Halvány rózsa

Üdítően hatott a fivérek civakodása egy fárasztó nap után. Kár, hogy kevés szerep jutott együtt. Cselekményben szegény az előző részhez képest. Emily személyisége kibontottabb, mint Travise. Kikapcsolódásnak jó.

Alexandra_Müller_3>!
Julie Garwood: Halvány rózsa

Szeretem ezt a kiskönyvet, ezért 5 csillag.De izgalmas kis romantikus könyv.Örültem,hogy a főszereplő férfi neve Travis,mint a gyönyörű sorscsapasban.

vklara >!
Julie Garwood: Halvány rózsa

Örülök, hogy nem ezzel a könyvvel kerültem először ismeretségbe az írónővel, mert itt be is fejeződött volna az ismerkedésünk.
Nem igazán értem, hogy az első rész ismeretében mire volt jó ez a kétszáz oldal. Nesze semmi, fogd meg jól, annak ellenére, hogy örülök Travis szerelembe esésének, még akkor is, ha eleinte Emily igazán az agyamra ment.

vklara >!

– Csak a jó emésztés tartja vissza attól, hogy lelőjön valakit?
– Úgy valahogy.
– Nem hiszek önnek. Csak ugrat. Egy úriember nem tenne ilyesmit.
– Emily, erről mintha már beszéltünk volna. Biztosan tudom, hogy említettem, én nem vagyok úriember.

Clayborne fivérek sorozat · Összehasonlítás