Az ​ajándék (A korona kémei 3.) 46 csillagozás

Julie Garwood: Az ajándék

Szerelmük ​a tökéletes szenvedély és a rejtélyes cselszövések tengerén hánykolódik. A gyermekként férjhez ment Sara Winchester megnyerő szépséggé serdül, és boldogan várja a pillanatot, amikor férje, Hathan, St. James márkija eljön érte, hogy végre birtokába vegye. Az elbűvölően ártatlan leány elutasítja az ősi viszályt, mely a két családot elválasztja… de mit sem sejt férje – a rettegett Pagan néven hírhedtté vált kalóz – múltbéli rémtetteiről. A zavarba ejtő, szemtelen, bámulatosan jóképű férfi gyöngéd érintése Sarában felkorbácsolja a szerelem legvadabb, legmélyebb szenvedélyeit. Nathan még egyetlen asszony előtt sem meztelenítette le a lelkét, de Sara tudja, hogyan csavarja az ujja köré. Nathan hajója, a Tengeri Sólyom fedélzetén Sara bátran, dölyfösen viselkedik, és mindent elkövet, hogy meghódítsa a férfi szívét… De Angliába visszatérve szerelmét keserű próbáknak vetik alá. Egy kegyetlen összeesküvés elválasztja őket egymástól, és a bizonytalanná vált jövő árnyékában… (tovább)

Királyi adomány címmel is megjelent.

Eredeti megjelenés éve: 1991

Hajja & Fiai, Debrecen, 1994
318 oldal · ISBN: 9638309520 · Fordította: Végh Péter

meteoritastar>!
Julie Garwood: Az ajándék

Nem tudok sokat írni erről a részről. Nagyon tetszett.
Rengeteget nevettem.
Az a sok katasztrófa / Fenébe Sara :)):)) / :)):)) Nathan és Caine :)):))
A törénet is jó volt. Igaz, hogy nem volt benne nagy izgalom, de nem is hiányzott. Így volt jó, ahogy volt. Egy könnyed, humoros, romantikus történet egy kemény szívű/ nagyon szimpatikus/ kapitányról és egy kedves, álmodozó lányról. Na meg persze egy kis családi viszály kalózokkal megfűszerezve :)):)) Én nagyon jót szórakoztam.

ribizlii>!
Julie Garwood: Az ajándék

A leggyengébb regény Julie Garwoodtól, amit eddig olvastam. Nem éreztem, hogy tényleg működik a kémia Sara és Nathan közt. Sara viselkedése zavart, inkább bosszantottak a galibái (eltúlzott az ügyetlenkedése) , mint szórakoztatott. Összecsapott.

ArnoDorian>!
Julie Garwood: Az ajándék

Nagyon szeretem Julie Garwood könyveit, így ez sem maradhatott ki.
Nem volt olyan izgalmas, de ez nem is hiányzott, mert ezt pótolta, hogy rengeteg olyan rész van benne, amin egy jót lehet nevetni. :D Szegény Sara, vagy inkább szegény legénység és Nathan, bajt baj hátára halmozott. :D
Könnyed kis olvasmány, amit csak ajánlani tudok mindenkinek, aki szeret jókat nevetni, vmint szereti a történelmi romantikusokat. :)

Zsuzsanna_Hernádi>!
Julie Garwood: Az ajándék

Könnyed, olvasmányos, romantikus regény a megszokott Garwood stílusban. Felnőtt mese :)

Jucko84 P>!
Julie Garwood: Az ajándék

Nathan történetére nagyon kíváncsi voltam és nem is okozott csalódást. Jókat kuncogtam a katasztrófa kisasszony Sarán, ahogy egy kalózhajó legénységét képes volt megfélemlíteni egy mozdulatával és a tengeribeteg hajókapitány Nathanen.
Nekem eddig ez a kedvenc részem a sorozatból.

Sylvie_B>!
Julie Garwood: Az ajándék

Ennyire idegesítő, bugyuta hősnővel szerintem még sosem találkoztam. Pedig a történet maga jó lett volna…

Sünike>!
Julie Garwood: Az ajándék

Nekem németül van meg „Geliebte Feindin” címmel. 15-20 éve, amikor olvastam, tetszett.

Snowflower>!
Julie Garwood: Az ajándék

Ebben sem csalódtam. :D Akárcsak az előző két résznél. Bár nekem a második könyv eddig a favorit. Egyedül Nathan nyakassága idegesített itt-ott. Az a pasi makacsabb és néha ostobább mint egy öszvér, de pont ezért szereti annyira a felesége. :D

fireangel>!

– Mégis van egy becenevem, amit Nathantől kaptam – szólalt meg Sara. – Ezt maga is használhatja.
– Ó? – kérdezte Colin kíváncsian. – Mi lenne az?
– A fenébe, Sara.
Colin azt hitte, rosszul hallotta.
– Azt mondta…
– Nathan gyakran nevez A Fenébe Sarának. Így van, drágám? – fordult a férjéhez. – Colin, maga is nyugodtan…
– A fenébe, Sara, ne gyötörj már. Én… – mondta ki Nathan a végszót, de maga is észrevette a helyzet komikumát, és egy pillanattal később már a többiekkel nevetett.

fireangel>!

– Magyarázd meg, miért akarod tönkretenni a napernyőimet! – követelte Sara. – Aztán lehet, hogy odaadom őket.
Sara közben előkereste a három napernyőt, megfordult, és magához szorította őket.
– Mert veszedelmesek.

fireangel>!

Csak idő kérdése volt, hogy az esküvőre meghívott vendégek megöljék egymást.

A korona kémei sorozat · Összehasonlítás