Értékelések 104

Könyveslány P>!
Julia Quinn: Csókja megmondja

Lady Danburry és a kincskeresés tette élménnyé az olvasást, de be kell vallanom, hogy továbbra sem érzem, hogy ez a sorozat kiemelkedne a többi történelmi romantikus közül.

Annie04>!
Julia Quinn: Csókja megmondja

„Miért ne venné feleségül? Úgy tűnt, mindenki azt akarja, hogy házasodjanak össze. Nagyanyja már vagy egy éve célozgat erre, a Bridgerton család pedig olyan diszkrét volt e téren, mint valami pöröly.”

A cserfes Hyacinth és a megnyerő Gareth története sem hagyott cserben. Rettentő jó karakterek, nagyon összeillő páros. Az őket körülölelő történet is lekötött, humoros volt, olvasmányos, ahol kellett a családi dráma is jól működött, és volt benne egy kincskeresős szál is, ami még több izgalmat csempészett a kötetbe.
Az epilógus huncut mosolyt csalt az arcomra, de egyúttal megszólalt a belső hangom is, hogy ne már, nem lehet így vége!

A Bridgerton család legkisebb lányának és a szókimondó Lady Danbury unokájának története is megvett, viszont nem tudom miért, itt valahogy nem volt meg annyira a varázs, mint a sorozat legtöbbjénél.