Malacbújócska (Tölgyerdő meséi) 35 csillagozás

Julia Donaldson: Malacbújócska

Tyúk és Malac bújócskáznak. Malac mindenkire rábukkan, csak éppen tyúkot nem találja. Segíts te is a keresésben, nyitogasd ki az ablakokat, hátha ott van valahol!

Eredeti mű: Julia Donaldson: Hide-and-Seek Pig

Eredeti megjelenés éve: 2003

Pagony, Budapest, 2017
12 oldal · keménytáblás · ISBN: 9789634102861 · Fordította: Papp Gábor Zsigmond · Illusztrálta: Axel Scheffler
Pagony, Budapest, 2012
12 oldal · keménytáblás · ISBN: 9786155023590 · Fordította: Papp Gábor Zsigmond · Illusztrálta: Axel Scheffler

Ninácska P
Julia Donaldson: Malacbújócska

Nagyon aranyos kis történet, ami méltán ilyen népszerű a kicsik körében. Bájos történet, imádni való szereplők, minőségi illusztrációk. Tetszik!

TiszlaviczMarcsi IP
Julia Donaldson: Malacbújócska

Nagyon cuki, szeretem én is meg a lányok is az ilyen lapozgatós-felfedezős könyvet. Sokszor elolvastuk már.

Gedi P
Julia Donaldson: Malacbújócska

A három meglévő közül szerintem ez a legcukibb, meg nyitogatni is talán ezeket lehet a legkönnyebben spoiler. A pele mondjuk nem túl közismert állat felénk, a mókus pedig szerintem nem ugrál, de sebaj :)

Tíci P
Julia Donaldson: Malacbújócska

Mivel a rókásat nagyon szerette, beszereztük ezt is, de kevéssé lett kedvelt. A sátrast nem érti, hogyan kell kinyitni és a végére sosem izgatja már a tyúk. Akkor működik, ha pár napra el van pakolva, egyébként nagyon megunta már őket.

estimese24

Kedves kis mese.
Kedvem támadt bújócskázni.
Ki tart velem?

Duduci
Julia Donaldson: Malacbújócska

Tölgyerdő meséi közül ez volt az első, ami a kezembe került! Imádni való! A gyerekeim oda meg vissza vannak érte, ami nem is csoda, hogy a jól megszokott kettős neve fémjelzi ezt a kötete is. Vicces, kedves, szórakoztató, rímes, ami persze a fordítás érdeme is. Szóval, remek kis könyv, csak szuperlativuszokban tudok róla szólni! :)

Zsebilany
Julia Donaldson: Malacbújócska

Könyvtárban beleakadtunk, gyorsan el is olvastam Lucának. Ez nekem annyira nem jött be.

Mano7
Julia Donaldson: Malacbújócska

Kisebb gyerekeknek aranyos könyv, kihajtogatható fülekkel. Szépek a könyv illusztrációi is.

Papp_Edina
Julia Donaldson: Malacbújócska

Nagyon jó kis mesekönyv a legkisebbeknek. Dallamos szöveg, nyitogatható képek, keresgélés, vajon hol lehet a tyúk.Kisfiamnak 2- 2,5 éves kora között az egyik kedvence volt, most 3 évesen már csak nagy ritkán kerül elő.