A ​róka zoknija (Tölgyerdő meséi) 72 csillagozás

Julia Donaldson: A róka zoknija

Szegény róka reggel óta nem találja a zokniját. Segíts neki megkeresni! Nyisd ki az ablakokat, hátha éppen ott lapul a zokni!

Eredeti megjelenés éve: 2003

Pagony, Budapest, 2019
14 oldal · keménytáblás · ISBN: 9789634102885 · Fordította: Papp Gábor Zsigmond · Illusztrálta: Axel Scheffler
Pagony, Budapest, 2017
12 oldal · keménytáblás · ISBN: 9789634102885 · Fordította: Papp Gábor Zsigmond · Illusztrálta: Axel Scheffler
Pagony, Budapest, 2012
12 oldal · keménytáblás · ISBN: 9786155023576 · Fordította: Papp Gábor Zsigmond · Illusztrálta: Axel Scheffler

Gyöngyi0309 P>!
Julia Donaldson: A róka zoknija

Ez a róka nagyon rendetlen. Nemcsak a zokniját hagyta el, hanem minden holmija szanaszéz hever. Aranyos, hogy sok könyve van. A versike is cuki, Rókusnak nagyon tetszik, a rajzok színesek, szépek, a nyitogatás pedig nagy sikert arat.
Beszerezzük majd a többi részt is. Kisgyermeknek tökéletes. off

Zonyika>!
Julia Donaldson: A róka zoknija

Egyet te nyitsz, egyet én,
Meglesz így a zokni.
De a szöveg meg a rímek(?)
-re nem fogok rá-szokni.

anni_olvas>!
Julia Donaldson: A róka zoknija

Elég, ha annyit mondok, hogy verekedtek érte a gyermekeim :))
(9 és 33 hónapos)
Nem is kell más, csak egy aranyos ritmusos versecske, elfoglaltság a kis kezeknek.

sztimi53>!
Julia Donaldson: A róka zoknija

A nyitogatós része tök jó, de egyébként ez egy kardinális kérdés. Hová tűnik a zoknik párja???

Éva_Bátka P>!
Julia Donaldson: A róka zoknija

Tündéri, imádjuk. Már gyerekként is nagyon szerettem ezeket a „keresgélős” könyveket, így biztos siker volt a fiamnál is. Ehhez csak plusz pont a szuper versike. Úgyhogy egymás után háromszor is meg kellett keresnünk a zoknikat. :-)

Tíci>!
Julia Donaldson: A róka zoknija

Hát ez cuki! Nagyon élvezte Luca is, főleg amikor először nyitottuk ki az ablakokat. Másodszorra már csak meg akarta enni :D Még egy kicsit nőnünk kell hozzá, de szerintem szeretni fogja.

ggizi P>!
Julia Donaldson: A róka zoknija

Ez a még-nagyon-kicsi-a-gyerek korszakunkból maradt meg, de rendszeres időközönként előkerül, mert ez az ablaknyitogatós zoknikeresés még 6 évesen is izgalmas :)

deardurr>!
Julia Donaldson: A róka zoknija

Karácsonyra kapta kisfiunk és nekem tetszik.
Szerintem neki is, de még átnézzük egy párszor, hogy kívülről megtanulhassam.

Manna2017>!

Felveszi, de mindhiába, nagyon fázik mindkét lába. Megnézi a lépcső alatt, de ott csak egy ingre akad.

Manna2017>!

A zokniját szegény róka nem találja reggel óta. Benéz a nagy faládába, csak a trikóját találja.