A ​Graffalókölyök (A Graffaló 2.) 42 csillagozás

Julia Donaldson: A Graffalókölyök

„A graffaló óvta csöppnyi csemetéjét, Kerülje a sűrű, sötét erdő mélyét. – De miért? De miért? – Mert nem veszed észre, S belefutsz a graffaló-faló egérbe.” Vajon létezik a nagy graffaló-faló? Vagy a kis graffalókölyök eszén ugyanúgy túljár az egérke, mint az előző részben a graffalóén? A Donaldson-Scheffler páros újra remekel!

Eredeti mű: Julia Donaldson: The Gruffalo's Child

Eredeti megjelenés éve: 2004

Pagony, Budapest, 2014
32 oldal · keménytáblás · ISBN: 9786155441103 · Fordította: Papp Gábor Zsigmond · Illusztrálta: Axel Scheffler

joopsy P
Julia Donaldson: A Graffalókölyök

Nagyon aranyos szösszenetecske, de az első rész sokkal frappánsabb volt. :)

Sicc
Julia Donaldson: A Graffalókölyök

Nagyon bírtam a Graffalót, és a kölyök is cuki, de azért nem éri utol az első részt!:)

ggizi P
Julia Donaldson: A Graffalókölyök

Nagyon helyes volt ez a történet is, a grafikái és a színvilág még mindig varázslatosak, de az első részt egyik Donaldson könyv sem tudta überelni nálam.

Boglinc P
Julia Donaldson: A Graffalókölyök

Gyengébb az első kötetnél azért, de még mindig imádom Julia stílusát és a kötet kedves rajzait. Az egér mit sem veszített ravaszságából. :)

gab001 P
Julia Donaldson: A Graffalókölyök

Legalább annyira élveztem, mint az első részt. Külön tetszett, hogy még kevésbé tudtam, hogy mi lesz a vége. Nem kellett csalódnom, ezúttal sem hiányzott a csalafintaság. Kedves, megmosolyogtató történet ez is.

Pagony, Budapest, 2014
Gabye
Julia Donaldson: A Graffalókölyök

Villámgyors könyvtári olvasás..Nagyon helyes még mindig de az előző az újdonsága varázsa miatt többet adott..

brena
Julia Donaldson: A Graffalókölyök

Még mindig imádom:)Angolul is magyarul is:)Kíváncsi vagyok ezt egy gyerek is szereti?!

Rebane SP
Julia Donaldson: A Graffalókölyök

Ez is aranyos történet, de igazából csak meglovagolja az első könyv sikerének a hullámát. Nem olyan nagy durranás már, és ezt a gyerekek is érzik, az első könyvet rendszeresen újraolvastatják velem, ezt jóval kevesebbszer. A fordítás ugyanolyan jó, arra nem lehet panasz, de a történet nem olyan izgi már.

Jeffi SP
Julia Donaldson: A Graffalókölyök

Egy pár perc az egész, és már vége is. Nagyon szeretem, ahogy annak idején a Graffalót is nagyon szerettem :D Egyszerűen cuki :)

Banditaa P
Julia Donaldson: A Graffalókölyök

Kell annál több, hogy a graffaló-kölyök egy Bot Benő babával megy mindenhová? Nekem nem. Imádtam!