Bori ​és a nem mindennapi karácsony (Barátnőm, Bori 9.) 8 csillagozás

Julia Boehme: Bori és a nem mindennapi karácsony

Bori nagyon várja a karácsonyt. Már csak három nap van hátra szentestéig. Ám a Komáromi családban semmi sem alakul úgy, ahogyan tervezték. Minden balul sül el.
Végül Bori mégis arra a megállapításra jut, hogy egy kivételes karácsony is lehet
különleges.

Manó Könyvek, Budapest, 2016
96 oldal · keménytáblás · ISBN: 9789634032793 · Fordította: Esterházy Dóra · Illusztrálta: Herdis Albrecht

Zsotya>!
Julia Boehme: Bori és a nem mindennapi karácsony

Ez a könyv eleinte nem nagyon tetszett, mert sok negatív dolog történt benne, de a végére nagyon jó karácsonyi hangulata lett. Voltak benne helyesírási hibák is, de ezt már az előző részekben is tapasztaltam. Ahogy belegondoltam, ez igazán a karácsony előtti idegességet tükrözte, ami a családokban szerintem gyakran előfordul. Ezek ellenére nagyon tetszett ez a könyv. Mindenkinek ajánlom!

Kis_Andrea>!
Julia Boehme: Bori és a nem mindennapi karácsony

Megint egy szuper Bori könyv! Apa és Anya veszekszik, Bori felsül a karácsonyi előadáson és egyéb a karácsonyhoz méltatlan események történnek, így Borinak egyáltalán nincs karácsonyi hangulata, de minden jó, ha a vége jó. :-) Megint kedves, izgalmas és tanulságos történetek, amik segítenek a gyerekeknek megtanulni, hogy hogyan kezeljék a negatív dolgokat, és hogy nem mindig minden alakul úgy, ahogy elsőre szerettük volna.

MToncsi2009>!
Julia Boehme: Bori és a nem mindennapi karácsony

Nagyon jó könyv. De ki lehetett festeni volna a rajzokat. Az is nagyon tetszett hogy le van írva minden szereplő tulajdonsága az elején s végén.

Barátnőm, Bori sorozat · Összehasonlítás