Bori ​és a detektívek (Barátnőm, Bori) 7 csillagozás

Julia Boehme: Bori és a detektívek

Rejtélyes dolgok történnek Bori iskolájában.
Először eltűnik Anna új tornacipője, aztán több gyerektől is pénzt lop egy Titokzatos Tolvaj!
Bori és barátai akcióba lendülnek!
De hogyan fogják el a tettest?
Az ifjú detektívek csapdát állítanak neki…

A Barátnőm, Bori- sorozat kisiskolásoknak szóló kötetében egy fordulatos, sejtelmes nyomozásra kísérhetjük el a Borit és kis csapatát.

Manó Könyvek, Budapest, 2018
92 oldal · keménytáblás · ISBN: 9789634031215 · Fordította: Esterházy Dóra · Illusztrálta: Herdis Albrecht

Baba082
Julia Boehme: Bori és a detektívek

Kedves történet, ahogyan ezt megszoktuk már Boritól. Ez az első hosszabb könyv, amit tőle olvastam Andrisnak, és bár 7+ a korhatár, figyelt, és észben tartotta a történéseket a három évesem is, sőt, az erkölcsi tanulságokat maga kiabálta be, mielőtt felolvastam volna. Szóval meséléshez szokott gyerkőcöknek határozottan jó szívvel ajánlom a kötetet.

szanes1
Julia Boehme: Bori és a detektívek

Hát nem egy Emil és a detektívek. Én a 4 évesemnek olvastam fel, aki már simán követte a sztorit, a „félelmetes” részeknél hozzám bújt és neki nagyon tetszett. Kisiskolásoknak való, de közülük is a kisebbeknek, mert nyelvileg elég egyszerű, meg nagy betűkkel szedett, rövid fejezetekből áll, szóval olvasást gyakorolni jó könyv.

MToncsi2009
Julia Boehme: Bori és a detektívek

Nagyon érdekes volt ahogy kinyomozták és a végén puff:megvan a tettes. Ami kicsit bántott nincsenek kifestve a rajzolások.