Angyalok ​menedéke 3. (Angyalok menedéke 3.) 35 csillagozás

Juki Kaori: Angyalok menedéke 3.

A tiltott szerelembe esett Mudó Szecuna megtudja, hogy húga, Szara, ugyanígy érez iránta. Mindeközben a rendőrség Szecuna helyett barátját, Kirát tartóztatja le. A szerelmesek elindulnak, hogy kiszabadítsák Kirát, de ezzel egyenesen belesétálnak a Szecuna testében újjászületett angyal, Alexiel ikertestvérének, Rosielnek a csapdájába…

Tagok ajánlása: 18 éves kortól

Delta Vision, Budapest, 2008
208 oldal · puhatáblás · ISBN: 9789639679931 · Fordította: Oroszlány Balázs · Illusztrálta: Juki Kaori

diamondfox P
Juki Kaori: Angyalok menedéke 3.

Anno, Alexandriában sunyiban olvastam ezt a mangát, már akkor is szerettem az angyalos sztorikat. Még az is megvolt, hogy itt már tisztán spoiler
Imádom, hogy a srácot mindenki tagadja, hogy szereti, de azért megmentik nonstop :D Vagyis magát Alexiel úrnőt.
A rajzolásra még mindig nincs panasz, viszont a gyomrom már kevésbé bírja ezt a testvérdrámát.

Lahara ISP
Juki Kaori: Angyalok menedéke 3.

Leginkább a rajzstílusa az, ami miatt úgy döntöttem, igenis megszerzem. Régies, kuriózium, és az is lehet, hogy egyik első lehet a műfajban. (Testvérek közti szerelem mangákban.)

Mina
Juki Kaori: Angyalok menedéke 3.

Talán ezt a részt szerettem eddig a legjobban. Kira még inkább egyik kedvencem lett :)

Bíí
Juki Kaori: Angyalok menedéke 3.

Végre már hogy Szecuna és Szara nem tökölnek annyit! Ezt vártam! :) Tudom, hogy testvérek, de kit érdekel! Jó volt ez a rész és átkozottul tetszenek ezek a mesterművek! Ha csak fele ennyire tudnék ilyen jól rajzolni…

Angyalok menedéke sorozat · Összehasonlítás