Angyalok ​menedéke 2. (Angyalok menedéke 2.) 39 csillagozás

Juki Kaori: Angyalok menedéke 2.

Mudó Szecuna egy Alexiel nevű angyal reinkarnációja, és halálosan szerelmes édeshúgába, Szarába. Alexiel ikertestvére, Rosiel, az Angyalmenedék-terv segítségével visszatért, és nem hagy nekik nyugtot. Egyvalaki érti meg Szecunát: Kira – ám ő is félelmetes titkot rejteget…

Tagok ajánlása: 18 éves kortól

Delta Vision, Budapest, 2008
194 oldal · puhatáblás · ISBN: 9789639679924 · Fordította: Oroszlány Balázs · Illusztrálta: Juki Kaori

diamondfox P
Juki Kaori: Angyalok menedéke 2.

-0,5* – lassan haladok vele, a kurva sok szöveg miatt.
Egyébként király! Egyre érdekesebb, ahogy haladunk a jelenben és vájkálunk a múltban; Szecuna meg egyre bolondabb! Nem számítottam arra, hogy a Ruris szál ide fog kifutni; valamint az újabb szereplőknek nagyon örültem, mert végre megjelennek az általam is ismert angyalok! ♥
A rajzolás szokásosan csodálatos, imádom ezt a retro gyönyört.

Juki Kaori: Angyalok menedéke 2.

Néha azt gondolom, hogy Szecuna lehetne kicsit tökösebb is, de igazán nincs vele probléma, mert legalább nincs benne érzelgősen csöpögős rész.
Azért akad egy-két yaoi-jellegű momentum is, bár ez valószínűleg a még mindig nem teljesen letisztázott nemi identitások miatt van. A ki-kicsoda táblázatom is meglehetősen kusza, mert újabb emberek(?) tűnnek fel.

Bíí
Juki Kaori: Angyalok menedéke 2.

A történet egyre jobban kuszálódik és olyan rövid egy- egy könyvecske, hogy mire végre itt a nagy bumm, akkor hopp…már vége is! Ettől szomorú leszek! Nagyon is! De Kirát kedvelem és Szecuna is alakul, csak az az ájulás a vér miatt tökre kiborít! :) Most komolyan! Minden kis vércsepptől dob egy vízszintest! Anyám!

Mina
Juki Kaori: Angyalok menedéke 2.

Ez a kötet is tetszett, most jobban tudtam követni az eseményeket, bár volt hogy kicsit elvesztettem a fonalat, de hamar visszataláltam. Pörög a történet elég rendesen, mindig történik valami. Az zavaró számomra még egy kicsit, hogy egy-egy oldal nagyon tele van zsúfolva szöveggel. Kényelmesebb ha kicsit kevesebb a szöveg.

Leah P

2013. december 31.
Annyira tetszik :) Annyira sajnálom h nem tudom folytatni ><
Kurai még mindig kedvenc :D

Mithrel

-Jaj, bocs, olyan mocskos voltál, hogy felmosórongynak néztelek…

csüpek

Ezek az emberek nem normálisak. Mindig csak ezek a szavak…
Tényleg eléggé elfajult élőlények…
A maguk köré feszített szögesdróttal, amit morálnak neveznek, gúzsba kötik magukat és vérüket hullatják.

első felvonás

csüpek

Jót tenne neked, ha még mélyebbre merülnél a szenvedésben. Csak megfutamodnod nem szabad. Legyen bármilyen nehéz, bármilyen fájdalmas, főnixként kell újjászületned belőle, és akkor te magad is sokkal, de sokkal erősebb leszel. […] Ha erősebbé válsz, és felfigyelsz a körülötted állókra, meg fogod érteni, hogy egyáltalán nem vagy egyedül!

ötödik felvonás

Kapcsolódó szócikkek: főnix
csüpek

Ha valaki magába zuhan, képes vagy órákig ott ülni mellette szótlanul. Olyan mélyről fakadó türelemmel, eltökéltséggel, olyan szívós életkedvvel, mint egy gyom.

hatodik felvonás

Mithrel

-De ha még mindig meg akarsz halni… Légy szíves, máshol tedd! Még megkeseredik a teám!

Angyalok menedéke sorozat · Összehasonlítás