Mú ​mama kunyhót épít 15 csillagozás

Jujja Wieslander – Tomas Wieslander: Mú mama kunyhót épít

Mú mama, a bicikliző tehén, ezúttal kunyhóépítésbe fog. Barátja, Varjú nem támogatja az ötletét, hiszen ki látott már szögelő tehenet? De Mú mama nem csak szögel, hanem mér és fűrészel is, így nemsokára az erdő egy Tehénlakkal gyarapodik…

Eredeti cím: Mamma Mu bygger koja

Eredeti megjelenés éve: 1995

General Press, Budapest, 2008
32 oldal · ISBN: 9789636430627 · Fordította: Tótfalusi István · Illusztrálta: Sven Nordqvist

Emmus
Jujja Wieslander – Tomas Wieslander: Mú mama kunyhót épít

Nagyon humoros mese, megunhatatlan.
Egy Tehén és egy Varjú barátsága! Nem csak gyerekeknek ajánlott.

brena
Jujja Wieslander – Tomas Wieslander: Mú mama kunyhót épít

Az egész úgy indult,hogy @Erika_Turi küldött egy Mú mamás lapot:)majd megláttam,ezt nálunk is lehet kapni,megrendeltem és ahogy megérkezett el is olvastam egyből. Hát Mú mama valami fergeteges:))a rajzokat imádtam,főleg a végén ahogy ül a kunyhójában:)

Chöpp
Jujja Wieslander – Tomas Wieslander: Mú mama kunyhót épít

Csak ismételgetni tudom, hogy Mú mama és Varjú eszméletlen jó figurái egy csodás történetnek szuper grafikával és humorral!

ggizi P
Jujja Wieslander – Tomas Wieslander: Mú mama kunyhót épít

A rajzok rögtön megfogtak, hiszen az illusztrátort már a Finduszos mesék miatt imádjuk, de a történetnek sok értelme nem volt, attól függetlenül, hogy irtó muris volt a tehén a fán és a lombházak olyan kedves-kuckós hangulatot árasztanak.
Engem ez most nem varázsolt el, de a fiam szerette és nyilván ez a lényeg.

dpart
Jujja Wieslander – Tomas Wieslander: Mú mama kunyhót épít

Az előző Mú mamához hasonlóan ez a rész is osztatlan sikert aratott. :)
Hogy miért nem kezdtük el előbb olvasni?! Azóta mindenhol a lakásban hatalmas, varázslatos bunkerek épülnek. Győzöm átlépni őket, és bizony össze kell szednem a fantáziám, hogy minden apró részletet felismerjek bennük. :)

Kis_Andrea
Jujja Wieslander – Tomas Wieslander: Mú mama kunyhót épít

Először kivettük a könyvtárból, aztán nem nyugodtam, míg meg nem vettem. Én is szeretem, meg a kölyök is. :-) Humoros, színvonalas szöveg, és hozzá zseniális képek! Ajánlom mindenkinek!

Ezt a könyvet itt említik