Kristálybiblia 38 csillagozás

Amit a kristályokról tudni érdemes
Judy Hall: Kristálybiblia Judy Hall: Kristálybiblia

A csodálatosan illusztrált kötet részletesen mutatja be a kristályok világát. Megismerkedhetünk hatásaival, keletkezéseivel, gondozásukkal, a velük történő meditációval, rendszerükkel és formáikkal. A művet – mely a gyógyító kristályokkal is részletesen foglalkozik – szótár és tárgymutató teszi teljessé.

Eredeti cím: Crystal Bible

Alexandra, Pécs, 2011
400 oldal · puhatáblás · ISBN: 9789633691496 · Fordította: Beke Csilla

DittaV P>!

Judy Hall: Kristálybiblia Amit a kristályokról tudni érdemes

Nagyon tömény, ez az első benyomásom. Ettől függetlenül rengeteg munka van benne, részletes leírások, tényleg próbál mindent érinteni, amit csak lehet. De olyan könyv, amit többször kell elolvasni, mert ennyi minden nem marad meg az emberben maradandóan. Vagy a másik megoldás, ha valaki profibb, hogy célirányosan konkrét kristályokat keres és akkor nem veszik el a rengeteg kristály és a leírásuk közt.

Szusziixx>!

Judy Hall: Kristálybiblia Amit a kristályokról tudni érdemes

Minden benne volt, amire kivancsi voltam. Sot, egy picit meg tobb is. :)
Ez a konyv csak megerositett abban a hitben, hogy a kristalyok igenis erzo dolgok, akarattal es szemelyiseggel rendelkeznek. Ahogy a konyvben is irjak: nem jatekok. Tessek veluk tisztelettel es alazattal banni, es ok is igy fognak akkor hozzatok viszonyulni. :)
Ha hallgatsz a belso hangra, akkor MINDIG megtalal az a kristaly, amelyikre epp szukseged van. :)

Filippino>!

Judy Hall: Kristálybiblia Amit a kristályokról tudni érdemes

Hiszek benne. Persze miután nem hittem, és használt. Fantasztikus könyv, bár én szívesebben olvastam volna még bővebben az egyes kövekről. Hiszek abban, hogy a kő választja az embert. Így tettem, aztán utólag megnéztem, hogy mire jó, és hát…nincsenek véletlenek.:)

Erdész>!

Judy Hall: Kristálybiblia Amit a kristályokról tudni érdemes

Működik? Nem tudom, míg ki nem próbálom. Lényeg a hit. Ez egyénenként is változik.
Szerintem veszek egy kristályt. :)

szusziii92>!

Judy Hall: Kristálybiblia Amit a kristályokról tudni érdemes

Nagyon jó kis könyv, imádom a kristályokat és ez a könyv pont elég ahhoz, hogy tudjam, mikor melyiket kell hordanom. Persze előfordul, hogy csak megérzésre veszek egy kristályt és utána olvasom el, hogy mire jó, de mindig rájövök, hogy valóban pont arra volt szükségem.

balike >!

Judy Hall: Kristálybiblia Amit a kristályokról tudni érdemes

Alapmű, sokat van forgatva.

Mesii>!

Judy Hall: Kristálybiblia Amit a kristályokról tudni érdemes

Rengeteg kristályos és ásványos könyvem van, mégis ez az egyik kedvencem. Szépek a fotók, a leírások pedig nagyon részletesek, akár testi, akár lelki bajainkra keresünk megfelelő követ. Volt már, hogy én is ebből a könyvből készültem fel, és írtam listát, mikor ásványkiállításra (és beszerzőkörútra) indultam :) Az angelitről is itt olvastam először, s már 3 szép példány gazdája lettem!
A 2. és 3. kötet beszerzés alatt áll :)

Dini13>!

Judy Hall: Kristálybiblia Amit a kristályokról tudni érdemes

Jó sok tudnivaló van benne.

vorakmarika P>!

Judy Hall: Kristálybiblia Amit a kristályokról tudni érdemes

A legjobb kristályokkal foglalkozó könyv! :)

Judy_t>!

Judy Hall: Kristálybiblia Amit a kristályokról tudni érdemes

Szeretem ezt a könyvet,jól átlátható,szépek a képek jó a leírás is a kristályokról.Vadászom a második és harmadik részét is!

Lilla_Moly >!

Sok kristály tartalmaz lényeket vagy őrlelkeket, akik hatékonyan tudnak együtt működni velünk abban, hogy a legteljesebb mértékben tudjunk élni a kristályunkban rejlő lehetőségekkel. A kristállyal történő meditáláskor tudunk velük kapcsolatba lépni. Azt tapasztalhatjuk, hogy a lény egy másik dimenzióról való, amelyikkel a kristály hidat képez. Néhány kristálynak saját angyala van, vagy pedig magasabb rendű lényekkel áll kapcsolatban.