A ​lánglovag / Aranyos lány / A bálkirálynő 3 csillagozás

Judy Duarte – Cheryl St. John – Christine Flynn: A lánglovag / Aranyos lány / A bálkirálynő

Judy ​Duarte: A lánglovag
Kisvárosi tűzesethez riasztják Joe-t, a hivatásos tűzoltót. Amikor megpillantja a „tettest”, a szőke kisfiút, beléhasít a felismerés: csak nem az övé a gyerek? Nyolc évvel ezelőtti viszonya első szerelmével, Kristinnel talán nem múlt el következmények nélkül. Annak idején a lány apja vetett véget a kapcsolatuknak, és az idős férfi azóta is fenntartja magának a jogot, hogy beleszóljon Kristin életébe…

Cheryl St. John: Aranyos lány
Thunder Canyon városát újságírók lepik el, amikor kiderül, ki az örököse a nemrég felfedezett aranybányának. Ám Lisa, a kutyasétáltató egy cseppet sem vágyik a figyelemre. Mivel semmit sem ért az üzlethez, a város leggazdagabb családjához, Douglasékhez fordul. Nem sejti, az idős Douglas pont azt tervelte ki, hogy Riley, a fia beférkőzik a kegyei közé, és visszaszerzi, ami az övék. A lány mindenesetre kétségekkel fogadja a férfi közeledését…

Christine Flynn: A bálkirálynő
A királyi családból… (tovább)

A következő kiadói sorozatban jelent meg: Tiffany: Szeress és nevess

HarperCollins, New York, 2019
272 oldal · puhatáblás

zuna19 P>!

Egyik történet se volt az igazi.
Mindegyik elég terjedelmes sorozat, azt nem néztem meg itthon melyik jelent meg közülük.

viki20010115 P>!

Külön-külön a történetek nem kiemelkedöek, de ez a válogatás nagyon jó. Általában van egy, ami lerontja az egész színvonalát, itt viszont mind a három magasan helyezkedik el az eddigi tapasztalataim alapján. Aki szereti a rövid romantikus történeteket, annak csak ajánlani tudom

Carole Mortimer – Natalie Fox – Diana Palmer: Édes nyuszikám / Tavaszi szél / Tavasz Texasban
Sandra Marton – Lee Wilkinson – Carole Mortimer: Karácsonyi csengettyűk / Bújócska New Yorkban / Lápvidéki remete
Nora Roberts – Susan Wiggs – Penny Jordan: Boldog karácsonyt, drágám!
Day Leclaire: Sárkányember / Jégtörő szerelem / Tündérek pedig vannak
Lori Foster: Ébresztő, fel!
Naomi Horton – Alyssa Dean – Susan Mallery: A vér szava / Pályán kívül / Fogd a kezem!
Maureen Child: Jefferson King különös házassága
Nora Roberts: Csiki-csuki