Enyém ​lesz Manhattan! (Enyém lesz Manhattan! 1.) 20 csillagozás

Judith Krantz: Enyém lesz Manhattan! Judith Krantz: Enyém lesz Manhattan!

Maxi Amberville könnyelmű amerikai fiatalasszony. Szereti az életet, a pénze is megvan hozzá. Keresi az igazi férfit, már háromszor elvált. Anyja váratlanul elhatározza, hogy eladja a családi újságbirodalmat, s ekkor kezdődik Maxi valódi élete. Bár soha életében nem dolgozott, kezébe veszi a magazinok ügyét. Jelszava: Enyém leszel Manhattan! Célkitűzése: minél jobban, minél többet, minél magasabbra. S a tét: mindent vagy semmit.

Eredeti cím: I'll take Manhattan

Eredeti megjelenés éve: 1986

Magyar Könyvklub, Budapest, 1997
430 oldal · keménytáblás · ISBN: 9635484224 · Fordította: Misztót Julianna
Maecenas, Budapest, 1992
508 oldal · ISBN: 9637425748 · Fordította: Misztót Julianna

juditti>!
Judith Krantz: Enyém lesz Manhattan!

Izgalmas, fordulatos regény. Az eleje bosszantott egy kicsit, mert beleugrottunk a történet közepébe, aztán onnan visszafelé kellett megismerni szakaszosan az előzményeket, és én nem kedvelem ezt a stílust, de amikor már egyenesbe jött a sztori, nagyon élveztem az olvasását.
Nem mindennapi csaj a főszereplő, legszívesebben utálnám, de muszáj szeretni. :-)

Vajdaencsi>!
Judith Krantz: Enyém lesz Manhattan!

Nehezen hangolódtam a könyvre, de végül egészen megszerettem.

princesa>!
Judith Krantz: Enyém lesz Manhattan!

Érdekes könyv a céltudatos,karrierista Maxi életéről.Bepillantást nyerhettem a Manhattani újságírók életébe.Csak az nem tettszett,hogy túl hosszú volt és néhol már erőltetett,vontatott részekkel volt tele…

juditti>!

Vágyakozhatsz, egész életedet arra pazarolhatod, hogy te is egy lehessél azok közül, akiket lefotóznak abban az egyetlen tökéletes pillanatban, ami természetesen az egyetlen dolog, amit valaha is lencsevégre kapnak, de soha nem fog valóra válni. Nem álmokat, hanem kiábrándulást árulnak. Szívfájdalmat, saját életeddel való elégedetlenséget, de mindenekfölött irigységet árulnak.

Judith Krantz: Tavaszi kollekció Sztármodellek „Édes Élete”

Enyém lesz Manhattan! sorozat · Összehasonlítás