Keresd ​a párját! / Pezsgős csábítás / Tánc az életem 1 csillagozás

Judith Griffith Gill – Lee Wilkinson – Margaret Way: Keresd a párját! / Pezsgős csábítás / Tánc az életem

Judith ​Griffith Gill: Keresd a párját!
A Madrona Szálló jó darabig a Wilkins család tulajdona volt. Most, hogy a hotel anyagi nehézségekkel küzd, Frank Wilkins szeretné visszavásárolni. Ám a szállodára állítólag egy dúsgazdag úr is szemet vetett. Amikor a jóvágású Steven Jackson bejelentkezik, mindenki arra gyanakszik, hogy a vetélytárs fia jött terepszemlére. Frank csinos lányát, Lissát küld a padlásra „kísérteni”, hátha így elűzhetik a nem szívesen látott vendéget…

Lee Wilkinson: Pezsgős csábítás
Bel a vőlegénye szülei által szervezett ünnepségen látja életében másodszor Andrew Stormot, aki egész este nem tágít mellőle. Néhány pohár pezsgő elfogyasztása után a lány becsíp, s a férfi felkíséri az egyik vendégszobába, ahol egymás karjában alszanak el. Másnap reggel a felháborodott vőlegény nyitja rájuk az ajtót, és nyomban felbontja a jegyességet. Bel Rómában akarja kipihenni a történteket, de ott sincs nyugta, mert Andrew az Örök Városban is… (tovább)

Eredeti cím: The Cinderella Search, First-Class Seduction, Holding on to Alex

A következő kiadói sorozatban jelent meg: Romana különszám

Harlequin Magyarország, Budapest, 2000

Carole Mortimer – Miranda Lee – Michelle Reid: A karácsonyi látogató / Felmelegített szerelem / Békából királyfi
Carole Mortimer – Miranda Lee – Sharon Kendrick: Született csábító
Carole Mortimer – Emma Darcy – Margaret Mayo: Ki itt a főnök? / Borúra derű / Az üzletrontó
Day Leclaire – Miranda Lee – Catherine George: Az olajbáró / Gyámom a párom / Tévedések végjátéka
Melanie Milburne – Cathy Williams: Boldog születésnapot, Ivy! / A milliomos kertész
Carole Mortimer – Penny Jordan – Emma Darcy: A szerelem erejével
Sarah Morgan – Jennifer Taylor – Meredith Webber – Melanie Milburne: Ünnep után / Ciprusi éjszakák / Sivatagi látogató / Ketten a világ végén
Cathy Williams – Miranda Lee – Debbie Macomber: Szerelmünk lapjai
Anne Mather – Sara Craven – Emma Darcy: Feltámadt szerelem / A gyerekért mindent / Karácsonyi csoda
Day Leclaire – Liz Fielding – Trisha David: Legyél az anyukám!