Szerelem ​és rettegés (Megveszem ezt a nőt / Angyalok városa 2.) 10 csillagozás

Juan Cortéz: Szerelem és rettegés

Ana Christina és Alejandro szerelmére sötét árny borul: a lány családjának cselszövései nemcsak elválasztják, de szembe is fordítják őket egymással. Miközben zajlik az élet Campechében, a tengerparti város polgárai kicsinyes intrikákkal keserítik egymás életét. Alejandro mind nagyobb sikereket ér el az üzleti életben, szerelmük viszont egyre távolodik az annyira vágyott beteljesüléstől. Szomorú szívvel döbbennek rá, hogy el kell válniuk.
A nagy sikerű tévésorozat hősei ebben a kötetben nem örülhetnek a boldogságnak, azonban mindketten sejtik, hogy a kapcsolatuknak nincs vége, a történet folytatódni fog…

Fabula, Budapest, 1993

Nikolett0907 P>!
Juan Cortéz: Szerelem és rettegés

Lehet nem én vagyok az egyetlen olyan moly, aki gyerekként a nagyszülőkkel brazil sorozatokat nézet. Nem sűrűn fordult elő, hogy tévé elé ülhettem, de azon kevesek egyike eme sorozat vetítései voltak.
Ezért kicsit nosztalgiából is olvasásra szántam el magam.
Az első könyv nem volt annyira ütős a számomra, viszont ennél a résznél határozottan előjöttek bizonyos emlékek.
Maga a kötet kicsit sablonos, száraz, de ha egybe köti olvasója a látottakkal már teljesen másképpen, szinte élvezhetővé válik a történet.
Azért azt sem kell elfelejteni, hogy hála égnek rövidebbek a részek és nem lesz annyi könyv, mint a sorozat epizódjai.
Érdekes olvasás volt, az már egyszer biztos.

Megveszem ezt a nőt / Angyalok városa sorozat · Összehasonlítás