Újrakezdés 14 csillagozás

Joyce Hill: Újrakezdés Joyce Hill: Újrakezdés

Egy porba hullott élet.

Egy bizonytalan jövő kezdete.

Joslyn Price fiatal, független és gyönyörű. Mindene megvan, ami kell egy csodás élethez. Egy valami hiányzik az életéből: a szerelem. Egy napon váratlanul felbukkan Ben. A férfi maga a tökély. A rabjává válik. Ben mindent megtesz azért, hogy a nőt magához láncolja. A terve jó úton halad. Egy éjszaka azonban mindent megváltoztat. Hogy Joslyn számára mit tartogat a jövő: csak rajta áll! Újrakezdi vagy örökre elveszik?

Egy igazi érzelmi hullámvasút, ami rengeteg titkot, fordulatot és nehézséget tartogat.

NewLine, Bakháza, 2020
EkönyvBazár, Isaszeg, 2019
ISBN: 9786158126311

vincze_zsuzsanna P>!
Joyce Hill: Újrakezdés

Őszintén szólva én nem igazán szoktam értékelést írni, mert hogyan is lehetne értékelni egy könyvet, amibe az írója a szívét, a lelkét beletette, és addig csiszolgatta hónapokig, ne talántán évekig. Most azonban nem bírom magamban tartani a véleményem, muszáj megírnom a gondolataim.
Nagyon vártam, hogy a kezembe vehessem ezt a könyvet, nagyon sokat olvastam már róla és nagyon kíváncsi voltam, hogy milyen. Vegyesek az érzéseim. Nagyon tetszett a történet.
Ebben a könyvben megjelenik a szenvedés, szomorúság, akció, erotika, romantika és sors-forulatokban gazdag….
Joslyn karaktere egy határozott, erős női aki sok rosszon ment keresztül… Megismerkedik egy gazdag befolyásos emberrel aki elhiteti a szerelméről és később kiderül milyen ember is valójában.. Próbál szabadulni a múlttól de sajnos utoléri…
Ben karaktere elején minden nő álma, de ahogy kiderült mit csinál Joslyn-nal az nagyon elszomorított és úgy lett ellenszenves. Megmutatja a hatalmi befolyásolását, és a pénzel mindet eltud tüntetni…
Daniel karaktere nagyon megszeretem, igaz sok rossz dolog történt vele a múltba és amikor megismerkedik Joslyn akkor azt a nőt látja akit elvesztett, de közben rájön, hogy lehet újból boldog…
Mire azt gondoltam végre minden rendben akkor jön a csavar a történetükben, de Daniel és Alice köszönhető hogy Joslyn kitudott jönni a drog- és alkoholfüggőségből, sajnos olyan témát boncol a kedves Írónő ami majdnem tabu a világban…
Alice a leges legjobb barátnő akit bárki kérhetne magának.
Nagyon szépen köszönöm hogy olvashattam ezt a fantasztikus könyvet…

pufivipi>!
Joyce Hill: Újrakezdés

Élvezhető írásmód, csak az események haladtak túl gyorsan. Joslyn kicsit naiv, gyorsan szerelembe eső csaj. Először Bennel él a szerelem börtönében, majd Danielbe habarodik gyorsan. Egy kis krimiszál is beleszövődik, szóval nem unatkozunk.

inci81 P>!
Joyce Hill: Újrakezdés

Jó ideig várta ez a történet, hogy elolvassam. Valahogy mindig közbejött valami. A napokban aztán nem bírtam aludni éjjel és belefogtam. A vége az lett, hogy hajnalig olvastam, majdnem a végéig jutottam a könyvnek.
Teljesen magával ragadott az a rengeteg érzelem, ami a regény lapjain megjelent. Gyönyörű, de szívfájdító is egyben ez a történet.
Elgondolkodtató ez a kötet, rámutat arra, hogy milyen bajba kerülhet az ember azért, hogy figyeljenek rá. Veszélyes dolog a szeretetéhség.
Nem másban kell keresni a hibát, hanem azt kell megkérdezni magunktól, hogy kinek is akarunk mi megfelelni? Másnak, vagy magunknak? Az régen rossz, ha csak másnak akarunk megfelelni.
Elsősorban önmagunkat kell szeretni, magunknak kell megfelelni. Saját magunkat kell reálisan látni, jó ha tudjuk kik is vagyunk, hogy mit akarunk.

Volt olyan jelenet, amit félve olvastam és a szívem majd kiugrott a helyéről, annyira izgultam a szereplőkért. Néha a könnyem is kicsordult, még jó, hogy volt elérhető közelségben zsebkendő.

Egyszerre bosszantó, de imádni való is számomra az a vidéki hangulat, ami megjelenik a könyvben.
Bosszantó, hogy az emberről mindig mindent tudnának, de valahol én ezt élvezném is.
Nem falun nőttem fel, de az a része a városnak, ahol éltünk egy kis közösség volt, mindenki tudott mindenkiről mindent. Vágyom is erre a vidéki, nyugalmas közegre, nem szoktam meg a mai napig a nagyvárosi életet, bár előnyei is vannak.

Sokkal, de sokkal többet adott nekem ez a történet, mint azt vártam.

Bátran ajánlom mindenkinek! Ne hagyjátok ki, megéri elolvasni, csak zsepi legyen a közelben.

PikiKiki>!

Borító : 5/5
Írónő :még új
Könyv : Tetszett!
Jó volt olvasni, kikapcsolódtam egy kicsit. Szereplők kedvelhetők. Nem lett kedvenc, de egy hétköznapi olvasáshoz pont jó.

Bookaholic77 >!
Joyce Hill: Újrakezdés

Egyszerűen imádtam! Joslyn egy elképesztően erős lány, egy igaz baráttal, aki hatalmas segítsége. Nagyon érdekes kérdés, hogy egyáltalán kapunk-e lehetőséget az újrakezdéshez és ha igen, tudunk-e élni vele…. Fantasztikus a történet!!!

Noncus>!
Joyce Hill: Újrakezdés

Már nagyon vártam, hogy a kezembe foghassam és elolvashassam ezt a könyvet. Tudtam, hogy mire számíthatok az írónőtől: romantikára, erotikára, egy cseppnyi krimivel. De ez több volt,mint amire számítottam. Szerettem Joslyn karakterét az elejétől fogva és már épp kezdtem megkedvelni Bent is, mikor beütött a krach. Onnantól kezdve szívem szerint levadásztam volna a fickót, Jost pedig csak öleltem volna. De szerencsére ott volt neki Daniel, aki szerette és óvta őt. Sosem gondoltam volna, hogy ilyen véletlenek lehetnek: hogy Joslyn és Daniel életét nemcsak a jelenlegi szerelmük köti össze, hanem a múltjuk is. Sok titokra fény derül, de az ő szerelmük szerencsére mindent kibír. ♥
Aki még nem olvasta, annak csak ajánlani tudom. Aki még vacillál, higyjétek el, minden egyes sora megéri a belefektetett időt. Imádtam ezt könyvet, ahogy az írónő előző könyvét is, és türelmetlenül várom a következőt ;)

ordibordi>!
Joyce Hill: Újrakezdés

Kimondottan szórakoztató, nem túl hosszú és nem túlbonyolított, de azért a csavarok sem hiányoznak belőle. Élvezet volt olvasni.

Mimi_Taylor I>!

Ki akarok menni! Nem bírom ezt a bezártságot, börtönben érzem magam.

Mimi_Taylor I>!

Szeretem a munkámat, és sosem akarom csak túlélni a napjaimat.

Mimi_Taylor I>!

A pénz elég sok ember szájra lakatot tud tenni.