Idézetek 251

S_Bíborka>!

Ő az enyém, az én lélektársam, és jobban teszitek, ha nem próbáltok meg az utamba állni.

S_Bíborka>!

– Gyere csak, drágám! Nézzük csak, az egész nagyon egyszerű! Ülj rá az összefont karjaikra, ők feldobnak a levegőbe, aztán majd elkapnak. Tina, Sheena! Hozzatok ide egy matracot! Legyen hová esnie, ha úgy adódik. – A szemem minden bizonnyal igen elkerekedett, mert Mrs. Green megpaskolta az arcomat. – Ne aggódj, neked semmit sem kell tenned! Csak emeld magasba a karod, a lábaidat nyújtsd ki, és próbálj úgy tenni, mint aki nagyon élvezi az egészet!
– Hová tűnt? Az a kicsi angol lány az előző pillanatban még itt volt.
– Ott van Tina mögött, asszonyom! – Sheena volt az, aki miatt meghiúsult a tervem, hogy sikeresen elrejtőzzek.
Neeem, semmi szín alatt! Kizárt! Tina mögé oldalaztam, aki lojalitásból megpróbált kétszer akkorának tűnni, mint a normál mérete. Kezét a pomponokkal csípőre tette.

Zyta88 >!

– Naaa! Ha valaki megdicsér, illik viszonozni.
Zed elgondolkodva ráncolta a homlokát:
– Hát, Miss Bright, önnek van a legcsodálatosabb… bal füle.

Kapcsolódó szócikkek: Sky Bright · Zed Benedict
edanka87>!

Történetesen én is késésben voltam, rohannom kellett, mivel Simon ragaszkodott hozzá, hogy elhoz, így a Simon-féle időbeosztáshoz kellett igazítanom magamat. Simon sosem indult el sehová addig a pillanatig, amíg már rég ott kellett volna lennie…

edanka87>!

Ahogy Mr. Benedict a felesége vállán pihentette a karját, rögtön látszott, hogy valami különleges energiával rendelkeznek ők ketten együtt: az egymásban meglelt öröm nyugodt bizsergése érződött rajtuk.

edanka87>!

– Most mi van? – vágtam oda neki. – Azért jöttél, hogy elmondd, milyen tré vagyok? Köszi, nem szükséges, a csapattársaim már megtették!
Zed elnézett a fejem felett.
– Nem, Sky! Csak azt akartam mondani, hogy a pálya másik végén van most a helyed.

edanka87>!

… nem szeretem, ha valaki minden ok nélkül rajtam tölti ki a bajait.

edanka87>!

Meg fogod találni a helyedet. Te olyan különleges ember vagy, ezt sose felejtsd el!

edanka87>!

Úgy tűnt, Mrs. Hoffman nem különösebben igényelte, hogy más is részt vegyen a társalgásban. Ijesztő volt az energia, amellyel bevette magát hozzánk; azon kaptam magam, hogy arra vágyom, bárcsak olyan lehetnék, mint a teknősök, és visszahúzódhatnék a páncélomba.

Joss Stirling: Lélektársak – Sky Találd meg a lélektársad!

– Elvesztetted a szüleidet, tündérkém?