Észlelések 9

Aerandir>!

Joss Stirling: Lélektársak – Sky

Csütörtökön (2016. XI. 24.) olvasta egy fehér kabátot viselő, szőke hajú lány 14.15 körül a Gödöllő – Vác buszon. Nem volt helye leülni, de állva is nagyon lelkesen bújta a könyvet, féltem, hogy nem is fogom látni a címét, de aztán szerencsére becsukta egy percre. Szadán szállt le.

Chöpp P>!

Joss Stirling: Lélektársak – Sky

Egy tizenöt körüli barna lány olvasta ma (2016.07.29.) délután 4 után a csongrádi Körös-torok zöld fövenyén. Még az elején tartott.

KockaCica>!

Joss Stirling: Lélektársak – Sky

Ma hazafele tartottam a Városkapúból 15.20-kor induló 310-es buszon, mikor észrevettem, hogy valaki a kezében forgatja. Ez arra késztetett, hogy felidézzem, mennyire is szerettem ezt a történetet, csakúgy mint a folytatásokat. Szóval, ha az illető olvassa ezt, ha nem, azt tanácsolom, hogy csak így tovább! Nagyon fog tetszeni!:)
2016.06.01.

Roxan>!

Joss Stirling: Lélektársak – Sky

2015. 09. 19. -én Kosztolányi Dezső Gimnáziumban láttam egy 14-15 éves lánynál. Pont az aktuális padtársam volt, és hát alig tudtam levenni a könyvről a szemem, mert kikellett bogoznom hogy ez a könyv, melyik is, ugyanis fejjel lefelé volt. De a virágminta elárúlta hogy ez a Lélektársak c. könyv, nem tudtak árverni!! :)

Vivii2>!

Joss Stirling: Lélektársak – Sky

Tegnap (2013.12.05.) Vácon, a Madách Imre Művelődési-központban a közgázosok szalagavatóján olvasta egy lány a ruhatárnál.

Imagine>!

Joss Stirling: Lélektársak – Sky

Ma (2013.11.07) az osztályomban az egyik lány ezt olvasta. A közepe fele tarthatott.

katalinko>!

Joss Stirling: Lélektársak – Sky

2013.11.07.-én reggel a 120-as busz megállójában ( Reitter F. u.) olvasta fiatal, barna hajú lány.

récs>!

Joss Stirling: Lélektársak – Sky

Ma délután Pécsen a Nevkoban volt egy táncverseny. Egy lánycsapattal öltöztünk egy öltözőben, sajnos nem láttam, hogy mit táncoltak, de mindenképpen pozitív, hogy láttam egy könyvet az egyik asztalukon. Ezt.

Dark>!

Joss Stirling: Lélektársak – Sky

Ma (2012.11.06.) reggel fél 8 körül szállt fel vele @Greylupus a 4-es villamosra. A Corvin-negyedig olvasta, majd leszállt velem együtt :-)