Karcok 4

Zene a könyvben

Gyorsan végigfuttattam a lehetőségeket, olyasmit kerestem, ami illik a helyzethez. Ekkor beugrott egy szám, amit nemrég hallottam egy kávézóban: I Pút a Spell on You! Emlékszem, bizarr módon még találónak is éreztem ezt akkor. Mintha a cím a savantokra meg a különleges képességeikre utalt volna.

Zene a könyvben

Pont a Cry Me a River című szám utolsó akkordjaira léptünk be, és a közönség állva tapsolt.
A Mylord elmosolyodott, nagyon meghatotta a véletlenek ilyen egybeesése, mintha a taps őt köszöntötte volna.

Zene a könyvben

(…) Ami meg a zenét illeti, a klasszikusokat szeretem a legjobban, de bármi más is jöhet.
– Mint például?
– A blues elsősorban. De az olyan számok is, mint például a Billionaire, szuper a szövege, és még vicces is – mondta, és érdes hangon elkezdte dúdolni az első strófát.
– Szóval milliárdosnak szereted érezni magad? – kérdeztem mosolyogva.
– Nem kell szó szerint venni, de nincs olyan érzésed, hogy remek szólóénekes lenne belőlem?
– Bocsi, bébi, nem akarlak lehangolni, a külsőd kétségtelenül megvan hozzá, de a hangod… hát?! – mondtam, és vigasztalásképpen megpaskoltam a kezét.
– Na, annyi a nagyszabású terveimnek, hogy szupersztár énekes váljon belelőm egy nap. Azt
hiszem, meg kell maradnom a környezettudományi kutatások mellett.
Megint megnevettetett. Mindig megnevettetett.

szilagyireka>!

Cselekményleírást tartalmazó szöveg

És még mindig a Lélektársak*Phoenix.. Nehezen kezdtem bele, mert sokan mondták, hogy ne olyan jó, mint az eleje.. De most is lassan haladok. Aaaa nem értem ezt a csajt. Én biztos, hogy nem hagytam volna ott a lélektársamat, ha már egyszer megtaláltam. Pláne nem tennék ellene semmit. Perszee, én könnyen mondom, mert én nem ilyen helyzetben nőttem fel, de akkor is. Nehezen tudok azonosulni a könyvvel, és így nehezebben tudok haladni. De amúgy nagyoon aranyos Yves.*-* :D