32. legjobb életmód könyv a molyok értékelése alapján

Agykontroll ​Silva módszerével 154 csillagozás

Életünk megváltoztatásának döbbenetes módja
José Silva – Philip Miele: Agykontroll Silva módszerével José Silva – Philip Miele: Agykontroll Silva módszerével José Silva – Philip Miele: Agykontroll Silva módszerével

A könyvből bárki könnyen megtanulhatja José Silva világszerte elterjedt módszerét, amit többek közt a következőket ígéri: önbizalma szárnyakat kap; memóriája hihetetlen mértékben javul; tanulásának gyorsasága és hatékonysága megsokszorozódik; kiegyensúlyozottabb, optimistább és energikusabb lesz; elsajátíthatja az öngyógyítást és a pszichikus gyógyítást; könnyen lefogyhat, leszokhat a dohányzásról; kreativitása fokozódik; jobbá teheti házasságát; kifejlesztheti hatodik érzékét.

Eredeti megjelenés éve: 1977

Agykontroll, Budapest, 2018
188 oldal · puhatáblás · ISBN: 9789637491610 · Fordította: Domján László, Domján Gábor, Domjánné Harsányi Katalin
Agykontroll, Budapest, 2018
Agykontroll, Budapest, 1998
160 oldal · ISBN: 9634000746 · Fordította: Domján László, Domjánné Harsányi Katalin, Domján Gábor

José Silva – Philip Miele: Agykontroll Silva módszerével

José Silva – Philip Miele: Agykontroll Silva módszerével Életünk megváltoztatásának döbbenetes módja

Agykontroll nevet sokan ismerhetjük, épp ez volt ami felkeltette a figyelmemet mikor megláttam. Gondolkodtam azon, ha már ennyire ismert és népszerű mi lehet a titka. Van aki hisz az ezotériában van aki inkább másban. Sokan dicsérik a tanfolyamot, más azt jelzi, hogy nem való mindenkinek. Amit sokan jeleztek, hogy inkább az a cél, hogy a tanfolyamot előkészítse,ez sem áll mindenkire. Továbbra is elvagyok a magam módján, ennyi.

Ardid>!
José Silva – Philip Miele: Agykontroll Silva módszerével

Régi agykontrollos vagyok, és szerintem ez a legjobb könyv elkezdeni!
És igenis ajánlom mindenkinek. Nem kell szeretni, de hasznos megismerni, akkor is, ha első hallásra nem hiszel benne.
Sőt, ha sokadikra sem hiszel benne, titokban akkor is használni fogod. Bár, az igaz, hogy a magyaroktól távol áll. Tudjuk, hogy a hungaropesszimizmus egy létező fogalom.

SayanKimblee>!
José Silva – Philip Miele: Agykontroll Silva módszerével

Előre leszögezném, hogy enyhén szólva is kritikus szemmel állok az ilyen és ehhez hasonló témákhoz. De ezt a könyvet imádtam. Még újévi fogadalmam volt, hogy megszerezzem, csak egy kicsit lassan jutottam el addig, hogy el is olvassam.
Mindenkinek az egyéni döntése, hogy mennyi igazságtartalmat tulajdonít Silva történeteinek. Mert kár is volna tagadni, hogy némelyik mennyire hihetetlenül hangzik. Valahogy mégis úgy érzem, hogy van valóságalapja – és ha módom volna rá, szívesen kipróbálnék egy ilyen tanfolymot :) Talán leginkább az tetszett ebben a könyvben, hogy nem szájbarágós, nem akarja mindenáron ráerőltetni az olvasóra az igazát. Szerintem érdekes olvasmány volt, a végén szereplő függelékeket és statisztikai adatokat leszámítva.

Alíz_Simon>!
José Silva – Philip Miele: Agykontroll Silva módszerével

Lassan 30 éve, hogy először végeztem el az agykontroll tanfolyamot és azóta is használom, persze igencsak hullámzó intenzitással, a különböző technikákat. És amikor ráébredek, hogy hupsz, megint jól háttérbe szorult az utóbbi időben, gyorsan belelapozok ebbe, vagy valamelyik másik ezzel foglalkozó könyvembe, hogy „noszogatást” kapjak hozzá :D

Zanit>!
José Silva – Philip Miele: Agykontroll Silva módszerével

Hasznos kis könyv, érthető formában írja le a módszer lényegét.
A borító rettenetesen csúnya, de tény, hogy felkelti a figyelmet, nem lehetett nem észrevenni anno a könyvesboltban.
Rövid, de így is vannak olyan részek, amit én feleslegesnek érzek, pl. a függelékek és olyan magyarázatok, amik hétköznapi embert nem nagyon érdekelhetnek.
A módszer működik, nekem ez is nagyon sokat segített.
Ajánlom!

eeszter >!
José Silva – Philip Miele: Agykontroll Silva módszerével

Nagyon jó könyv, bár a végén a „statisztikák” annyira nem kötöttek le, a lényeg viszont magával ragadó. Nem is értem, miért csak most olvastam el.

Magika82>!
José Silva – Philip Miele: Agykontroll Silva módszerével

Már nem először olvasom el ezt a könyvet, sőt voltam agykontroll tanfolyamon is. Noha eléggé tankönyv jellegű, legalábbis számomra, azért szeretem, mert érthetően fogalmaz és úgy találtam, hogy igazán hasznos.

loz >!
José Silva – Philip Miele: Agykontroll Silva módszerével

Hát én sem ebből a könyvből fogok megtanulni agykontrollozni. Viszont amióta olvastam, visszafele számolok, ha nem tudok elaludni.

ppeva P>!
José Silva – Philip Miele: Agykontroll Silva módszerével

Egy biztos: megváltoztatta az életemet. És jó irányba. Ez talán elég is egy könyvtől.

Stendhal>!
José Silva – Philip Miele: Agykontroll Silva módszerével

Néha nagyon, néha semennyire sem érzem magamhoz valónak. Általában pedig nem foglalkozom vele, majd mikor valamiért újra előkerül rájövök, hogy alapból valami ilyesmit „csinálok”. Úgyhogy: nem tudom mit gondoljak róla.

Purpur>!

Ha az akarat és a képzelet összeütközik, mindig a képzelet kerül ki győztesen.

Purpur>!

Sok gyakorlás kell, amíg olyanok nem leszünk, mint a gyermekek.

konyvolvaso >!

Látta is egy halom papír között, egy nagy és rendetlen íróasztalon.

konyvolvaso >!

Hogyan reagál agyunk az ilyen lehangoló véleményre?
„Púp a hátadon”, hogy főznöd kell a családnak?„Kész idegbaj” kijönni a pénzből?„Nyomott” vagy az időjárástól? Meggyőződésem, hogy a szakorvosok bevételük nagy részét azoknak a szavaknak köszönhetik, amiket használunk.

konyvolvaso >!

A parton találkoztunk másik tanácsadómmal, Sophia Lorennel.

konyvolvaso >!

Különösen érdekes egy katona esete, aki csak egy napig tudott részt venni az Agykontroll tanfolyamon, mert váratlanul Indokínába vezényelték

konyvolvaso >!

Ugyanezt teszik egy görögdinnyével, egy citrommal, egy naranccsal, három banánnal, három sárgarépával és egy fej salátával.

konyvolvaso >!

Egy átlagos hallgató első alkalommal még nincs eltelve reménnyel.

konyvolvaso >!

Amikor megérti, hogy ez nem így van, és először talál telibe, reménye magasba szökik, és már jó úton halad.

konyvolvaso >!

Egy óriási fekete férfit látott meg, aranyszőttes köpönyegben, vastag ékköves karpereccel, amint éppen az egyik tanítványhoz közelít.