Gulliver ​utazásai 3 csillagozás

Jonathan Swift – Martin Woodside: Gulliver utazásai

Amikor Gulliver először tengerre száll, még nem sejti, milyen csodálatos világokat látogat majd végig, és milyen hihetetlen kalandok várnak rá. Látogass el Gulliverrel egy repülő szigetre, az apró emberkék földjére, a lovak országába, és még sok más érdekes helyre. Útközben különösebbnél különösebb figurákkal találkozol majd, s közben az emberek világáról is megtudhatsz egyet s mást.

A Klasszikusok könnyedén sorozat lehetővé teszi az ifjú olvasók számára, hogy már gyerekkorukban megtapasztalják az időtlen történetek varázsát. A könnyebb érthetőség kedvéért lerövidített és nagy gonddal átírt klasszikus regényekben ugyanazokat a fordulatokat és izgalmakat élhetik át, amelyek az eredeti történeteket közkedveltté tették.

A következő kiadói sorozatban jelent meg: Klasszikusok könnyedén

Alexandra, Pécs, 2010
154 oldal · ISBN: 9789632973135 · Fordította: Csonka Ágnes · Illusztrálta: Jamel Akib

Zsigi
Jonathan Swift – Martin Woodside: Gulliver utazásai

Nem nagyon kötött le. Már nem is nagyon emlékszem a történetre, de így maradt meg bennem, hogy ez a történet nekem unalmas volt. Nem tudom miért, egyszerűen ezt a könyvet nem azért írtak, hogy nekem tetszen. Lehet azért is gondolok így vissza, mert fiatal fejjel olvastam el. Talán, ha most elolvasnám átlátnám és nem lenne számomra rém unalmas.