A ​Krampusz éjszakája 2 csillagozás

Jonathan Green: A Krampusz éjszakája

Karácsony ​előestéjén bent s szerteszét
még csak kisegér sem hallatta neszét…

Aztán az óra tizenhármat üt, és dübörgő zaj riaszt fel az álmodból. Amikor a földszintre mész, hogy utánajárj a zaj forrásának, azt találod, hogy az otthonodat két vörös köpenyeges, szakállas idegen dúlta fel. Mielőtt észbe kaphatnál, a Krampusz, vagyis a Karácsony Ördöge túszul ejti a Télapót, és rajtad áll, hogy megmentsd Szent Miklóst, mielőtt felvirrad karácsony hajnala, és egy könyörtelen, virgácsot lengető szörnyeteg venné át a helyét, talán örökre.

A Krampusz éjszakája más, mint a legtöbb könyv. Valójában kapu egy varázslatos téli világba és egy kalandos történethez, melyet a karácsonnyal kapcsolatos írások és legendák ihlettek. A Krampusz éjszakájában TE döntöd el, hogy melyik utat választod, milyen veszélyekkel szállsz szembe, és még azt is, hogy a kalandod során veled szembekerülő különös teremtmények közül melyekkel küzdesz meg. De légy… (tovább)

A következő kiadói sorozatban jelent meg: ACE Gamebooks Univerzál-Kaméleon

Univerzál-Kaméleon, Budapest, 2021
242 oldal · puhatáblás · ISBN: 9786158136525 · Fordította: Kemenes Iván · Illusztrálta: Tony Hough

Kiskakukk>!
Jonathan Green: A Krampusz éjszakája

ZSENIÁLIS. :D

Nagyon ötletes, izgalmas és HUMOROS kaland. A fejezetpontok hosszúak, tartalmasak. A szerencse/ügyesség kezelésében és a harcrendszerben kissé újít a könyv a megszokotthoz képest, ez is nagyon tetszett.

Egyértelműen az erősebb játékkönyvek mezőnyébe tartozik. Aki szereti a műfajt, ki ne hagyja! :)

Kiskakukk>!

Úgy érzed az, ha az embert bezárják egy ketrecbe, míg el nem érkezik az idő, hogy levágják, aztán a maradványait beledobják egy forró vízzel teli üstbe, nem igazán felel meg a karácsony szellemiségének.Hát nem járja át a trollokat az ünnepi hevület?

2. fejezetpont