Érezd ​jól magad 2 csillagozás

John Selby: Érezd jól magad

John ​Selbynek számos önsegélyező könyve jelent már meg külföldön. Magyarországon most lát először napvilágot e kötete, amelyben arra tanít bennünket, hogyan állíthatjuk csatasorba ellenállóképességünket a betegségek, vagy akár a túlhajszoltság, a stressz és a negatív élethelyzetek leküzdése érdekében.
A szerző gazdag választékot kínál az öngyógyításra és önmegerősítésre: pszichoterápiás technikákat, keleti filozófiára épülő meditációkat, a keresztény hit kézrátételes módszereit. Ez a könyv az önerőre építő lehetőségek széles skáláját nyújtja, így mindenki, aki tevékenyen részt kíván venni egészsége megőrzésében és a betegségből való felépülésben, bizonyára megtalálja azt az eljárást, amely legközelebb áll a személyiségéhez.
John Selby könyve fontos üzenetet közvetít számunkra, mégpedig azt, hogy a szeretet gyógyít. A szeretet nem olyan érzés, amit erőltetni lehet, hanem olyan, mint hamu alatt a parázs, mindenkiben ott lakozik. Ha szerető viszonyban állunk önmagunkkal,… (tovább)

A következő kiadói sorozatban jelent meg: New age – Új kor Édesvíz

Édesvíz, Budapest, 1992
222 oldal · ISBN: 9637940529 · Fordította: Görög-Nagy Edina

John Selby: Érezd jól magad

Szeretem ezeket a könyveket, azt is szeretem, ha a sajátjaim, mert jó érzés bármikor belelapozni, beleolvasni…

eeszter>!

A légzés köt bennünket a jelen valóságához, és a tudatos légzés akadályozza meg, hogy fantáziánk elragadjon bennünket a jelenből.

eeszter>!

A nyögés a test természetes módszere arra, hogy kiengedje magából a felesleges feszültségeket, ezért a betegeknek nagyon ajánlatos élni ezzel, amilyen gyakran csak lehet.

eeszter>!

Amennyiben ez problémát jelent, azt tanácsolom, beszéljük meg ezt a környezetünkben lévő emberekkel. Mondjuk meg nekik, hogy ezek az érzelemkitörések jót tesznek az egészségünknek, és ezért szeretnénk, ha megadnák nekünk ezt a szabadságot, és nem zavartatnák tőlünk magukat.

eeszter>!

Amikor azonban a glycosphingolipidek attitűdje megváltozik, tárt kapuk fogadják a fertőzést, mert a glycosphingolipidek kapcsolatot kezdeményeznek a baktériumokkal.