Nekropolisz: ​A holtak birtoka (Ammerúnia) 4 csillagozás

John S. Talbot: Nekropolisz: A holtak birtoka

A Vándorok rendjébe tartozó tapasztalt harcosként járod Ammerúnia emberek lakta vidékeit, amikor rossz sorsod a kísértetjárta Mhílbe vezet. Alig lépsz át az ősi elf romokra épült város kapuján, valaki máris az életedre tör. Csakhamar rájössz, sorsod menthetetlenül összefonódik a Nekropolisszal és egy ősi jóslattal. Belekeveredtél egy ördögi küzdelmembe: pokolfajzatok, mágikus csapdák, halálos cselszövések és a szorító idő egyaránt ellenségeid. Minden erődre, bátorságodra és fortélyodra szükséged lesz, ha élni akarsz! Mert ha elbuksz, lelked az idők végezetéig a Nekropoliszban fog raboskodni…

FANTASZTIKUS JÁTÉKKÖNYV – A FŐHŐS MOST IS TE VAGY!

Eredeti cím: Necropolis

Eredeti megjelenés éve: 2008

A következő kiadói sorozatban jelent meg: Harcos Képzelet Játékkönyvek

Cherubion, 2008
192 oldal · puhatáblás · ISBN: 9789639566705 · Illusztrálta: Pozsgay Gyula

gabcsika1>!
John S. Talbot: Nekropolisz: A holtak birtoka

Ez volt az első ilyen játékkönyvem, @Kapitän_Wienerschnitzel -lel fogtunk bele együtt, hátha ketten okosabbak vagyunk. Végül sikerült megtalálni a jóslatot, csekély 28 halál után… :D Élvezetes volt interaktívan bejárni egy könyvet, egy történetet, egy világot. Nem ez volt az utolsó játékkönyvünk. :)

Cherubion, 2008
192 oldal · puhatáblás · ISBN: 9789639566705 · Illusztrálta: Pozsgay Gyula
Igentisz>!
John S. Talbot: Nekropolisz: A holtak birtoka

Ezúttal Nekropoliszba kell elmenned, hogy megszerezd a jövendő mondó ősi jóslatát, de csak egy estéd van addig amíg fel kell a nap és lenyugszik a sötét hold mert a jós meg hagyta, hogy csak akkor zaklassák sírját mikor fel kél a sötét hold amiről gondolom magától értetődik, hogy milyen ritka lehet. Tehát sír rablót fogunk játszani ebben a kalandban de nem lesz olyan könnyű a feladat mint hinnéd. Titokzatos emberek, fekete partiak és élőholtak fogják keresztezni az utunkat de még a törvényben sem bízhatunk minden és mindenki ellenünk van ne bíz senkiben.
Hajtsd végre az éj leple alatt a feladatott aztán menekülj ahogy tudsz.

Nekem nagyon tetszett ez a könyv.
Ez már tényleg komoly kihívás volt.
Ez és a többi ehhez hasonló könyv nekem megadja azt a kalandot amire vágyhat egy ember.
Csak néhány óra elolvasni de ha ügyetlen vagy napokba is telhet mire végig érsz rajta.
[vagy egy örökkévalóságba]
Szóval indul a bújócska, hajrá!