Nech ​sneží 1 csillagozás

John Green – Maureen Johnsonová – Lauren Myraclová: Nech sneží

Na Štedrý večer sa na mestečko Gracetown zosype bohatá snehová nádielka. Zasnežená vianočná krajina je síce hotová idylka, ale všetko s mierou. Pre nezjazdné cesty a metrové záveje kolabuje doprava a kalamita je na svete. Trom mladým ľuďom a ich priateľom v okamihu prekazí sviatočné plány a zdá sa, že ich čaká najhoršia noc v živote. Veď kto by chcel namiesto rozbaľovania darčekov uviaznuť vo vlaku bez elektriny, riskovať život kvôli štrnástim upišťaným roztlieskavačkám či zháňať miniprasiatko v skolabovanom meste? Iba ak by sa katastrofa zmenila na skutočné čaro Vianoc… Dojímavé, zábavné, čarovné – tri skvelé príbehy od trojice najpredávanejších autorov pre mládež!

Eredeti megjelenés éve: 2008

Ikar, 2015
304 oldal · puhatáblás · ISBN: 9788055144603 · Fordította: Tamra Chovanová

John Green – Maureen Johnsonová – Lauren Myraclová: Nech sneží

Ez nagyon aranyos volt. Az első történet után, kicsit megrémültem mert azt hittem, hogy az egész történet csöpögős lesz, de hál égnek, John Green hozza a Papírvárosok és a Katherin vonalat, a humorban, a történetben a szereplőkben. Lauren Myracle pedig új kedvenc írómmá vált, mindenképpen szeretnék még tőle olvasni. Az egész könyv maga pedig egy hatalmas nagy kirakó, ami zseniálisan áll össze a történet végére.

Alice_and_the_White_Rabbit>!

Predpokladám, že to, čo jeden človek považuje za šialenstvo, druhý považuje za prejav zdravého rozumu.

Alice_and_the_White_Rabbit>!

Ak tým máš na mysli, že nemám rada časopisy o celebritách, radšej sa najem, než by som trpela anorexiou, odmietam pozerať v telke programy o modelkách a nenávidím ružovú farbu, tak teda áno. Som hrdá na to, že nie som kočka.

132.-133. oldal

Alice_and_the_White_Rabbit>!

Dievčatko, nezáleží na tom, čo nám dáva vesmír, Ide o to, čo my dávame vesmíru.