Túlélőkönyv ​ADHD-s gyerekeknek 2 csillagozás

John F. Taylor: Túlélőkönyv ADHD-s gyerekeknek

Nehezen ​figyelsz egyetlen dologra, nem tudsz nyugton maradni az órán? hamarabb kimondasz valamit, minthogy átgondolnád? Képtelen vagy eldönteni, mit szeretnél, vagy éppen tudod, mi volna helyes, de nem tudod megtenni? Állandó harcban állsz a környezeteddel?

Ha ezekre a kérdésekre igen a válaszod, könnyen lehet, hogy az ADHD valamelyik típusába tartozol. Ez a könyv segít neked megérteni, mit jelent az – azt is, hogy mit nem jelent! – , mit lehet és mit kell tenned azért, hogy ezek a problémák megoldódjanak és sikeres lehess az iskolában, a barátok között vagy otthon, a családod körében. Gyakorlati útmutatót, ötleteket és megoldásokat kapsz ahhoz, hogy az ADHD jelentette kihívásokra hasznos, segítő válaszokat tudj adni.

John F. Taylor, PhD, ADHD-s gyerekekkel és családjaikkal foglalkozik. 30 éve folytat pszichológusi magánpraxist, ez idő alatt több ezer ADHD-s gyereknek segítette a sikeres iskolai beilleszkedést és a jó teljesítmények elérését. Sok ADHD-ról szóló… (tovább)

Eredeti cím: The survival guide for kids with ADHD

Eredeti megjelenés éve: 2006