Goodbye ​Mr. Hollywood (Oxford Bookworms) 20 csillagozás

John Escott: Goodbye Mr. Hollywood (Oxford Bookworms) John Escott: Goodbye Mr. Hollywood (Oxford Bookworms) John Escott: Goodbye Mr. Hollywood (Oxford Bookworms)

'The girl suddenly took Nick's face between her hands, and kissed him on the mouth. „Drive carefully, Mr Hollywood. Goodbye,” she said, with a big beautiful smile. Then she turned and wwalked quickly away.' ….

A következő kiadói sorozatban jelent meg: Oxford Bookworms Library angol

Oxford University Press, Oxford New York, 1997
56 oldal · ISBN: 9780194789059 · Illusztrálta: Paul Dickinson

sztinus>!
John Escott: Goodbye Mr. Hollywood (Oxford Bookworms)

Mivel már megint egy ève nem hasznâltam holtangolomat, a könyvtárból egyes szintűt hoztam. Mindig jó választás, mert értem, és így meghozza a kedvem a továbbiakhoz.
A törtènet meglepett, izgalmas volt, a vège is váratlan. Az utolsó jelenet pedig humoros.

DKamilla>!
John Escott: Goodbye Mr. Hollywood (Oxford Bookworms)

Olvastatja magát, könnyen lehet vele haladni, és eközben a cselekmény sem lapos, történnek dolgok. Jól lehet vele gyakorolni az angolt és közben élvezetes. A vége különösen tetszett :)

konyvolvaso>!
John Escott: Goodbye Mr. Hollywood (Oxford Bookworms)

Egy kis szórakoztató történetre számítottam olyan hollywoodi stílusban. A végén aztán ettől egy kicsit komolyabbá vált a helyzet. Volt ott sírás, rívás, rendőrség és még amit el lehet képzelni. Egy kis kikapcsolódásnak kiváló, kizökkent a hétköznapokból a történet. Ha csak rövid olvasmányra vársz, ez megfelelő lesz.

koviki>!
John Escott: Goodbye Mr. Hollywood (Oxford Bookworms)

Még soha nem olvastam angol nyelvű könyvet (ez is inkább füzet), és gondoltam kezdésnek valami nagyon-nagyon egyszerűnek ugrok neki. Na, ez tényleg egyszerű volt, de önbizalom növelőnek megteszi. :)
Az Oxfors Bookworms sorozatban jelent meg ez a könyvecske. Különböző szintek vannak, összesen 7, legközelebb azért valami nehezebbel próbálkozom. Kezdő angolosoknak ajánlom, sikerélmény lesz az olvasás. :)

KoŁibri>!
John Escott: Goodbye Mr. Hollywood (Oxford Bookworms)

Izgalmas, egyszerű, az angolhoz önbizalmat és kedvet visszahozó kis olvasmány.

Aurora_Serenity_White I>!
John Escott: Goodbye Mr. Hollywood (Oxford Bookworms)

Nagyon izgalmas történet volt; tetszett. Jól érthető volt, hangoskönyvként hallgattam meg.

_adfg_>!
John Escott: Goodbye Mr. Hollywood (Oxford Bookworms)

Kedvem támadt angolul olvasni és ez a könyv nagyon jó választás volt mert könnyedén tudtam értelmezni a szövegét. Több ilyen egyszerű angol könyvet szeretnék még olvasni.