Vagyonépítés ​befektetési alapokkal 0 csillagozás

Új lehetőségek intelligens befektetőknek
John C. Bogle: Vagyonépítés befektetési alapokkal

„Kedves ​Jack: végigolvastam a könyvedet az elsőtől az utolsó oldalig és rettenetesen élveztem. Őszinte, intelligens és olvasmányos- igen ritka kombináció. Ez a könyv mindig is alapvetés lesz a befektetési alapok ügyfelei számára”
-Warren E. Buffett
John C. Bogle annak a Vanguard Csoportnak elismert alapítója, melynek működési elvei az általa vallott üzleti értékeken nyugszanak: őszinteség, tisztesség és alacsony költségek.
Kezében a „Vagyonépítés befektetési alapokkal – Új lehetőségek intelligens befektetőknek” című könyvvel, a szakértelem és gyakorlat bármely lépcsőfokán álló befektető megismerheti John C. Bogle évek alatt folyamatosan és eredményesen visszaigazolt befektetői megközelítését.
Bármi legyen is egy befektető hosszú távú célja, a „Vagyonépítés befektetési alapokkal” segít kialakítani egy olyan portfólió stratégiát, ami a Bogle féle örök szentháromságra épül: hozam, kockázat és költség. Olyan modelleket mutat be melyek segítenek intelligens… (tovább)

A következő kiadói sorozatban jelent meg: Befektetések klasszikusai T. Bálint

T. Bálint, Törökbálint, 2021