Az ​örökkévalóság vonzásában 0 csillagozás

John Bevere: Az örökkévalóság vonzásában

Mi történne, ha megtudnád, hogy egy kísérlet része vagy, amiben a következő 24 órád határozza meg életed hátralévő részének minőségét?
Az állásodtól kezdve, a szomszédságon át a házig, amiben élni fogsz, minden attól függ, hogyan éled az életedet egyetlen nap során.
Hogyan közelítenéd meg ezt a 24 órát? Tudatosan készülnél rá, vagy csak reménykednél a legjobbakban és mindent a szerencsére hagynál?
Akármilyen túlzónak is tűnik ez a kísérlet, erősen hasonlít arra, hogy jelenlegi döntéseid milyen hatással lesznek az örökkévaló sorsodra.
Az örökkévalóság vonzásában c. könyvében a sikerkönyv szerző John Bevere egy szemnyitogató allegóriát és átfogó igemagyarázatot használ, hogy eleven képet fessen arról, hogyan alakítja örök életünket a földi életünk.
Az utolsó lélegzeten túli élet sokkal több, mint csupán úti cél! Ne várj, amíg túl késő lesz! Fedezd fel most, hogyan élhetsz jelentőségteljes életet ma és mindörökké!

Immanuel Alapítvány, Budapest, 2017
310 oldal · ISBN: 9786155246869 · Fordította: Botis Tamara