Álmaim ​hercege (Sherring Cross 1.) 96 csillagozás

Johanna Lindsey: Álmaim hercege

Magával ragadó mese felnőtteknek… Szereplői a lovászlegény és a felfelé kacsingató – legalább egy hercegre pályázó – makrancos kisasszony. – Az ügyesen bonyolított, sok-sok rokonszenves szereplőt felvonultató történetben a boldog befejezés sem marad el. A lovászfiúról természetesen kiderül, hogy álruhás herceg és a makrancos leányzóról is, hogy odaadó szerelmes. Az érzéki, néha ízlésesen erotikus jelenetek, a pergő meseszövés biztosítják az olvasó kellemes szórakozását.

Álmaim férfija címmel is megjelent.

Eredeti megjelenés éve: 1992

Pannon, Budapest, 1993
260 oldal · puhatáblás · ISBN: 9637866531 · Fordította: Simó György

Nikyy18>!
Johanna Lindsey: Álmaim hercege

Nagyon tetszett az író nőnek ez a könyve is. A szereplőket hamar megkedveltem. A szócsatáikon sokat lehetett nevetni. Mondjuk a második rész jobban tetszett amiben Lachlan a főszereplő.

Swoosh>!
Johanna Lindsey: Álmaim hercege

A bácsi meg a néni veszekednek naphosszat, aztán csókolóznak, a néni engedélye nélkül, a néni nem pofozza fel, mert ez teljesen normális.

A néni a legszebb néni mind közül.
A bácsi a legszebb bácsi mind közül.

Ez a néni sem tudja mi az, hogy szex. Effektíve semmit sem tud róla.

Itt is megtalálható a „szeretem, de nem mondom meg” motívum, elég erősen.

Julia Quinn-re emlékeztetett, de JQ bevállalósabb szerintem.

Arina>!
Johanna Lindsey: Álmaim hercege

Amikor előszőr a kezembe vettem a könyvet azt gondoltam hogy milyen nehéz lesz elolvasni,mivel elég règen írták nem hittem hogy tetszeni fog .Mindenek ellenére kellemes csalódás volt nagyon tetszett a történet vicces volt és élveztem .A szereplőket nagyon szerettem Devlin és Megan nagyszerű páros volt a szócsatáikat nagyon élveztem.

SunnySister>!
Johanna Lindsey: Álmaim hercege

Rövid időn belül ez a második ilyen témájú könyv amit olvastam és hát be kell hogy valljam: tetszett. Sokat vigyorogtam Megan saját lelkiismeretével folytatott csatározásain és persze Devlinnel folytatott szócsatáin. Hmm.. még utóbb megszeretem a történelmi romantikus könyveket. :)

ggizi>!
Johanna Lindsey: Álmaim hercege

Jaj de jó volt ez a Lindsey-könyv is…!
Csak úgy dúskáltunk a szenvedélyes szócsatákkal teli helyzetekben, meg a szokásos „az ellenkezőjét mutatom annak, amit érzek” szitukban, amik persze csak további félreértéseket generáltak.
Meganban nagyon tetszett, hogy amint lelohadt a dühe rögtön elfogadta az észérveket és nem ragaszkodott csak a büszkesége miatt a korábbi véleményéhez (ami egy elkényeztetett tüzes vörös szépségtől általában azért elég távol áll)
És Devlin is hozta a hamisítatlan „jóképű és lehengerlő herceg” büszke és makacs figuráját.
Jó kis páros voltak.

Maszatostappancs>!
Johanna Lindsey: Álmaim hercege

Teljesen mást akartam olvasni, de aztán belelapoztam és úgy maradtam:-) Bájos, kedves Makrancos Kata történet, de nem túl csöpögős, annak ellenére se, hogy tulajdonképpen nincsen benne semmi más, mint a főszereplők egymásra találása, de mégis olvastatja magát. Mást még nem olvastam a szerzőtől, de most körülnézek….

csilla0923>!
Johanna Lindsey: Álmaim hercege

Nagyon tetszett az alaptörténet. A végére a főszereplőket is megszerettem. Csak azok a belső monológok ne lettek volna!

SICSI>!
Johanna Lindsey: Álmaim hercege

Az eleje nekem nagyon tetszett. Pörgős, humoros. Szinte végig párbeszédek vannak, mégis könnyű elképzelni a helyszíneket, helyzeteket. És a történet is jól indult, de aztán spoiler A vége fele már egyre jobban frusztrált, és vártam, hogy befejezzem.

camylla>!
Johanna Lindsey: Álmaim hercege

Régen olvastam és már csak annyira emlékszem, hogy tetszett. :)

Lara0922>!
Johanna Lindsey: Álmaim hercege

Nagyon tetszett a főszereplő pár csatározása, jókat nevettem a szócsatáikon.

csilla0923>!

– Ezen az aranyos módon óhajtod a tudomásomra hozni, hogy áldott állapotban vagy?
– Persze, te hülye!

ggizi>!

Vajon hogyan próbálja Megan Penworthy elcsavarni Devlin fejét? Mire hajlandó, azért, hogy megkapja őt és a lovait? A lovait, úristen! Az volt a legsértőbb és legdühítőbb az egészben, hogy ez a lány azért pécézte ki magának, mert szereti azokat a nyomorult lovakat.

SunnySister>!

– Nincs jobb dolgod, minthogy engem bámulj?
Ez az igazságtalan támadás valamilyen oknál fogva derültséget keltett a férfiban.
– Megpróbáltam aludni, de te úgy látszik elhatároztad, hogy nem engedsz. Unatkozol?
– Egyáltalán nem. Remek, lélekemelő társalgást folytattam magammal.

Sherring Cross sorozat · Összehasonlítás