Titkos ​kert – Képeslapkönyv 14 csillagozás

Johanna Basford: Titkos kert – Képeslapkönyv

Képeslapgyűjtemény a TITKOS KERT csodás rajzaival – 20 kivehető képeslappal. Johanna Basford kreatív és meditatív színezőkönyveivel mesés világokat teremtett. Hatására számos országban több millióan felfedezhetik az alkotás és az időtöltés ezen új módját. A TITKOS KERT szerelmeseinek kínál válogatást ez a könyv, hogy mindenki saját egyedi képeslappal…

Eredeti mű: Johanna Basford: Secret Garden: 20 Postcards

40 oldal · puhatáblás · ISBN: 9789634031420 · Illusztrálta: Johanna Basford

Johanna Basford

Bea_Könyvutca P
Johanna Basford: Titkos kert – Képeslapkönyv

Gyönyörű színeznivaló képeslapok! Amit elküldhetsz üresen, hogy a címzett is színezhessen, vagy kiszínezheted te magad, és így okozol örömet. :)

Bővebben képekkel: http://konyvutca.blogspot.com/2016/08/johanna-basford-t…

Gorkie
Johanna Basford: Titkos kert – Képeslapkönyv

Nagyon tetszik ez a könyvecske. Nagyon ötletes és szépek a képek. Viszont igencsak apró minták vannak benne. Sok türelem kell hozzá, de megéri. :)

Camelia
Johanna Basford: Titkos kert – Képeslapkönyv

Imádom az ilyen színezős könyveket. Ráadásul ebben még képeslapszerű kivehető lapok is vannak. Így bármikor mikor kedvem tartja bárkinek tudok valami szépet készíteni. Gyorsan és könnyen meg lehet csinálni.
És még stresszoldó is. :)

szeptember99
Johanna Basford: Titkos kert – Képeslapkönyv

Számomra nagyon praktikus volt ez a könyvecske, mert azon kívül, hogy kikapcsol a színezés, személyreszóló és saját kezűleg készített lapot adhatok az ajándék mellé, vagy borítékban elpostázom a családnak. Szerintem nagyon aranyos kis meglepetés, mikor a szüleim megkapják az ajánlott levelet, azt gondolják először, hogy felszólítás :D

Violet_Finch_PMónika
Johanna Basford: Titkos kert – Képeslapkönyv

Olyan jo egy kicsit csendben színezgetni és még fel is adhatom őket postán :)
Csodaszép képek vannak benne.

Tizsu
Johanna Basford: Titkos kert – Képeslapkönyv

Zsebszínező vihetem bárhova!Elvagyok vele rendesen!De akár képeslapként is elküldhető.

Judyt IP
Johanna Basford: Titkos kert – Képeslapkönyv

Az első képeslapocskát már kiszíneztem :) Édesapám kapja születésnapjára.

Gyermekkoromban imádtam színezni, és ez a mai napig nem változott. Leköt, megnyugtat, és belefeledkezem … észre sem veszem, hogy elrohan az idő. :D
Ajánlom mindenkinek, aki szeretne valami egyedit alkotni. Persze vannak a kukacoskodók, akik ilyenkor jöhetnek azzal, hogy „de egyforma rajzok vannak mindegyik példányban”. Az én véleményem: A színeket én választom ;-)
Szóval ajánlom! ;-)

40 oldal · puhatáblás · ISBN: 9789634031420 · Illusztrálta: Johanna Basford

Gorkie

Úgy gondolom, tényleg mindenkiben ott
szunnyad legalább a kreativitás szikrája,
és csak a megfelelő helyzetre van szükség,
hogy előhívd magadból.
…A színezésben úgy lehetsz kreatív, hogy
nem nyomaszt a papírlap üressége, és az,
hogyan kezdj neki.

Kapcsolódó szócikkek: Johanna Basford