Mágikus ​dzsungel 8 csillagozás

Színezőkönyv mesébe illő rajzokkal
Johanna Basford: Mágikus dzsungel

Johanna Basford kreatív és meditatív színezőkönyveivel mesés világokat teremtett. Hatására számos országában több millióan fedezhetik fel az alkotás és az időtöltés ezen új módját. A TITKOS KERT, a BŰVÖS ERDŐ és a KINCSES ÓCEÁN után új színezője is megérkezett hozzánk, és a MÁGIKUS DZSUNGELbe kalauzolja a természet és a színezés szerelmeseit.
A csodálatos rajzok arra csábítanak, hogy megtöltsük őket színekkel, és életre keltsük a titokzatos rengeteg aprócska, vagy éppen óriási lakóit. Merüljünk el a sűrű és sejtelmes dzsungel világában! Ajánljuk alkotni vágyó felnőtteknek és ügyes kezű gyerekeknek 10-től 99 éves korig mindenkinek, akik tartalmas és pihentető kikapcsolódásra vágyik a mindennapokban.

Eredeti megjelenés éve: 2016

Manó Könyvek, Budapest, 2016
40 oldal · puhatáblás · ISBN: 9789634032434 · Illusztrálta: Johanna Basford

Belle_Maundrell>!

Johanna Basford: Mágikus dzsungel Színezőkönyv mesébe illő rajzokkal

Nem mondok nagy újdonságot azzal, hogy imádtam. Ráadásul a Kincses óceán aprólékos képei után egész egyszerűnek is tűnt. Bár sok zöld színes életébe került. Szokás szerint nagyon szépek a virágos-leveles képek, de azt hiszem, most az állatokat szerettem a legjobban színezni. Egészen büszke vagyok a tigriseimre. :)

Habók P>!

Johanna Basford: Mágikus dzsungel Színezőkönyv mesébe illő rajzokkal

Ugyan nem tudom, mikor fogom kiszínezni, de nézegetni máris szeretem. Azt hiszem, a három közül ez lett a legnekemvalóbb.