Karácsony ​Johannával 5 csillagozás

Johanna Basford: Karácsony Johannával

Johanna Basford kreatív és meditatív színezőkönyveivel mesés világokat teremtett. Hatására számos országban több millióan fedezhetik fel az alkotás és az időtöltés ezen új módját. A TITKOS KERT, a BŰVÖS ERDŐ, a KINCSES ÓCEÁN és a MÁGIKUS DZSUNGEL után új színezője is megérkezett hozzánk, és a karácsony varázslatos világába kalauzolja a természet és a színezés szerelmeseit.

A csipkefinomságú hópelyhek kavalkádja, a díszes mézeskalács házikók és a rénszarvas-szánok mind a karácsonyt ünneplik, és arra csábítanak, hogy tollat vagy ceruzát ragadva kiszínezzük vagy kiegészítsük őket.

Ajánljuk alkotni vágyó felnőtteknek és ügyes kezű gyerekeknek 10-től 99 éves korig mindenkinek, akik tartalmas és pihentető kikapcsolódásra vágyik a mindennapokban.

Eredeti mű: Johanna Basford: Johanna's Christmas

Eredeti megjelenés éve: 2016

Manó Könyvek, Budapest, 2016
80 oldal · puhatáblás · ISBN: 9789634032182 · Illusztrálta: Johanna Basford

Belle_Maundrell
Johanna Basford: Karácsony Johannával

Imádom a karácsonyt. Imádom Johannát. Innentől a Karácsony Johannával garantált siker nálam. ;)
Nagyon szépek és aranyosak a képek, tényleg meghozzák a karácsonyi hangulatot. Isteni volt a karácsonyfa mellett, mézeskalácstól, narancstól és fenyőtől illatozó szobában színezni ezeket a bűbáj rajzokat. Jó ötlet volt, hogy van közöttük egy üres oldal, így nem fogják meg egymást, bár ezekért a kivehető lapokért nem voltam oda, mert kicsit kezdett szétesni az egész. Amúgy is, ugyan miért tépném szét a szép színezőmet? Aki kíváncsi rá, az nézegesse meg. :P
Mivel nálam a karácsonyi hangulat kb. decembertől márciusig tart muhaha, ezért nem zavart, hogy csak Valentin napkor fejeztem be. Kicsit hiányozni fog a sok szép mézeskalács házikó meg rénszarvas, de örömmel térek vissza a Bűvös erdőbe. És különben is, legalább két évre elegendő színező vár még rám a polcon.

Sakura
Johanna Basford: Karácsony Johannával

Nagyon szép és igényes színező felnőtteknek.A képek abszolút vissza hozták számomra a karácsony hangulatát.