A ​testépítés bibliája 4 csillagozás

Joe Weider: A testépítés bibliája

Ez a vaskos alapmű minden idők legátfogóbb testépítéssel foglalkozó könyve. Anyaga szorosan kapcsolódik a Weider Edzésrendszer elveihez, melyet a sportág modern történetének minden egyes testépítője követett és követ ma is. Rendszeremet a harmincas években alkottam meg, és a mai napig csiszolgatom, és folyamatosan újabb és újabb elvekkel egészítem ki. Biztos vagyok benne, hogy a Weider Szisztéma a XXI. században is fejlődni fog, mivel nagyobb motivációt érzek a sport szolgálata iránt, mint bármikor korábban. Épp ezért, olvasóim bátran támaszkodhatnak a könyvben leírtakra."

Alexandra, Pécs, 1989

Relentless>!
Joe Weider: A testépítés bibliája

Már rég olvastam(23 éve). Jól leírja a gyakorlatokat és a Weider féle biofeedback tüneteket…ha jól emlékszem, amikkel a túledzettség állapotát észre lehet venni. A sorok között érdemes olvasni pl ha erősödni akarsz ne edz túl gyakran és túl sokat, hogy elkerüld a túledzettséget és teljesen regenerálódj stb. Bár vannak akik váltig állítják, hogy nincs olyan, hogy túledzettség. Nos én Weiderrel értek egyet, hogy pedig van. Hétköznapi embereknél mindenképp.