Számíts ​a csodára 8 csillagozás

A káprázatos siker elveszettnek hitt titka
Joe Vitale: Számíts a csodára

„Sokan ​kérdezik tőlem, hogyan érhetnék el, hogy az ő életükben is mindennaposak legyenek a csodák, amire azt az őszinte választ tudom csak adni, hogy már most is csupa csoda az életed – mint mindenkié.” Akárhány tréningen veszel is részt, és akárhány önsegítő könyvet vásárolsz is meg, csak addig juthatsz el, ameddig önkorlátozó hiedelmeid engedik. Előfordult-e már, hogy le akartál adni tizenöt kilót, de csak hetet sikerült? Megtörtént-e már, hogy nagy lelkesedéssel belevágtál valamibe, de hamar kifulladt a lendületed? A csodavárás lényege abban áll, hogy nyitottá válunk a korlátlan lehetőségekre, és olyan célokat valósítunk meg, amelyek idáig elérhetetlennek tűntek. A Vonzás Törvénye szerint azt kapjuk, amire célzottan gondolunk, és aminek figyelmet szentelünk. Ez igaz – de csak részben. Mert a folyamat fontos része, hogy fölismerjük és fölszámoljuk ellentörekvéseinket, vagyis azokat a negatív gondolatokat, amelyek miatt nem hisszük el, hogy elérhetjük a célunkat. Joe Vitale segít… (tovább)

Eredeti cím: Expect Miracle

Eredeti megjelenés éve: 2008

A következő kiadói sorozatban jelent meg: A Titok tanítóinak könyvtára Édesvíz

Édesvíz, Budapest, 2010
192 oldal · ISBN: 9789635290734 · Fordította: Molnár Edit

Joe Vitale: Számíts a csodára A káprázatos siker elveszettnek hitt titka

Ennek a könyvnek csoda minden lapja!
Imádtam a történeteket, nagyon motiváló volt olvasni mások élethelyzeteit, és azt, hogyan oldották meg a problémáikat, és értek el sikereket. Hiszen ezekből tudunk tanulni. Számomra nagyon hasznos volt ez az olvasmány, Joe rávilágított sok dologra magammal kapcsolatban, és erőt adott / egy újabb löketet arra, hogy igenis merjem elérni az összes célomat és higgyem el, hogy sikerülni fog -mert minden segítséget megkapok hozzá-.
Bátran ajánlom ezt a könyvet mindenkinek, akiknek vannak céljaik, de szükségük van egy kis biztatásra, és ezt elolvasva garantáltan nem fogja ismerni azt a szót, hogy akadály.

Szeretném, ha mernél nagyot álmodni.

Zsuzsanna_Makai>!

Joe Vitale: Számíts a csodára A káprázatos siker elveszettnek hitt titka

Ez a könyv sok tekintetben megváltoztatta az életem. Nagyon hálás vagyok neki, nagyon hálás vagyok érte.

goldgirl>!

Joe Vitale: Számíts a csodára A káprázatos siker elveszettnek hitt titka

Jó dolgokat ír benne, de azért szerintem nem kell készpénznek venni minden betűjét. Sok benne a motiváló történet, de ezeket is némi szkepticizmussal olvastam.

Hortobágyi_Mara>!

Joe Vitale: Számíts a csodára A káprázatos siker elveszettnek hitt titka

Mit mondhatnék a könyvről? Hogy az egyik kedvencem, mint az összes Vitale kötet. Szeretem azt a pozitív életérzést, amelyet sugároz minden egyes lapja. Az egyik leghasznosabb könyvem.

Vivi_>!

Ugorj egy nagyot, és ott lesz alattad a védőháló.

anikof>!

Ha sokszor ismételgetünk egy pozitív gondolatot, az előbb-utóbb a valóságban is testet ölt.

Vivi_>!

Szomorúnak lenni legalább ekkora erőfeszítésbe kerül, úgyhogy akár hálás is lehetsz.

anikof>!

Előfordulhat, hogy családtagjaid vagy barátaid állandóan azzal nyaggatnak, hogy hagyd abba az álmodozást, és szállj le a földre. Neked kell eldöntened, engeded-e korlátok közé szorítani az életed.

lazarvik>!

Íme az élet titka: ha egy élmény rossz érzéseket kelt bennünk, az arra utal, hogy blokkok képződtek bennünk, de ha elhárítjuk ezeket az akadályokat, egy szempillantás alatt átrendeződnek a dolgok, és minden a helyére kerül, méghozzá el nem képzelhető módon, és – szerencsére – mindig úgy, ahogy nekünk a legjobb.