Létköz 16 csillagozás

Joe Fisher – Joel L. Whitton: Létköz

Egy élet véget ér, kezdődik egy újabb. Egy lecke véget ér, kezdődik egy újabb. De mi történik két életút között? Ki, mikor és hogyan dönti el további sorsomat? Milyen céllal születtem erre az életre? Egyáltalán, mi az élet értelme? Most mindez végre kiderül! „Végre egy igényesen megírt, tudományos kutatáson alapuló könyv a reinkarnációról és az életek közti időszakról! Végre egy könyv, ami nemcsak meghökkent és szórakoztat, hanem rányítja szemünket életünk lényegére, és gyakorlati útmutatót ad, hogy megtaláljuk személyre szabott életcélunkat!”

Eredeti megjelenés éve: 1988

Agykontroll, Budapest, 1995
224 oldal · puhatáblás · ISBN: 9637959297 · Fordította: Angster László

pannik>!
Joe Fisher – Joel L. Whitton: Létköz

Ezt a könyvet egy borzasztó tragédia után nyomta a kezembe az az ember aki segitett minket minden erejével, hogy túléljük, hogy meggyógyuljunk. Sajnos a gyógyulás nem következett be, a veszteség végérvényes és egy imádott ember elvesztésének feldolgozásában ez a könyv egy pici segítség lehet. Már ha az ember lelke nyitott és befogadó a racionalitás határain túl.

Én nyitott vagyok és elolvasva a könyvet (mondjuk nem ez volt az első ilyen témájú olvasmányom) nyugodtabb lettem kicsit, bizom abban, hogy jó helyen van édesanyám, hogy találkozunk még és hogy élünk még közös életet.
Tetszettek az esettanulmányok amiket a végén bemutat, de nem csak az esettanulmányokon van a hangsúly, hanem azon az évtizedekik tartó kitartó feltáró munkán, amit elvégzett és ebben a könyvben az olvasók elé tárt.

Tüske>!
Joe Fisher – Joel L. Whitton: Létköz

Ezzel a felfogással sokkal könnyebb elviselni a sorscsapásokat!! Nem lehet senkit hibáztatni mert ezt Én választottam!!

csartak P>!
Joe Fisher – Joel L. Whitton: Létköz

Mikor olvastam emlékszem, mindenkinek ajánlottam, hogy olvassa el, mert megdöbbentő dolgokat írnak benne. Lehet újra előveszem. :)

Lilla_Moly>!

Mentális és fizikai rendellenességek tűntek el nyomtalanul, és a zavarba ejtő vagy rettenetes emlékek az önismeret hatására felszabadító, megnyugtató képekké változtak. Egyre több páciensének betegségei és lelki problémái múltak el fokozatosan, ahogy egyre több előző életbeli és életközti tapasztalatra tettek szert.

Lilla_Moly>!

Az ember leszáll a bánat és a halandóság tengerének mélyére, a bölcsesség rejtett kincsei után; hiszen a tapasztalás és a megértés igen drága gyöngyök, és hogy megszerezzük őket, sok mindent el kell viselnünk.

Lilla_Moly>!

„Az embert árnyékként követi karmája” – írta Alan Watts a Zen szellemében. „Valóban ez az ő árnyéka, hiszen mondják, hogy az ember a saját árnyékában áll, és csodálkozik, hogy miért van sötétben.”