Spártára ​fel! 9 csillagozás

Joe De Sena – Jeff O'Connell: Spártára fel!

42 kilométer már nem elég. A hihetetlen kitartást igénylő maratoni futást trükkös buktatókkal vegyítő akadályversenyzés meghódította a világot. A jelenség középpontjában Joe De Sena áll, aki a hatalmas népszerűségnek örvendő Spartan Race testi és szellemi atyja. De Sena lélegzetelállító akadályokat leküzdve jutott Queens utcáiról a Wall Streetre, hogy végül igazi extrémsport-legendává váljon. Filozófiája egyszerű: kötelezd el magad a célod mellett, dolgozz érte és csináld meg! Ebből született a Spartan Race, a filozófiát pedig ma már milliók köves terepen, sáron és hegyeken át. A Spartan Race stratégiai útmutató az élethez, kimozdít a komfortzónádból és belök a frontvonalba. Tanuld meg: – legyőzni a legnagyobb akadályt, a saját akaratodat; – befogadni a legjobb barátodat, a fegyelmet; – eltüntetni a határaidat és új normákat felállítani; – elérni a végső célt: az akadályimmunitást!

Lábnyom, 2015

Mrs_Bateman>!
Joe De Sena – Jeff O'Connell: Spártára fel!

Hasznos tanácsokat vártam arra vonatkozóan, hogy miként tudnék sikeresebb lenni a versenyeken. Volt benne egy két építő gondolat, de sajnos nem azt kaptam, amire vártam. Ez inkább Amerikaiaknak íródott brand ajnározás, miszerint álljatok fel a fotelből ti elhízott barmok, fogyjatok és induljatok a SR-en, és megváltozik az életetek. Ez egyrészt igaz, mert ha egyszer kipróbálod nem akarsz megállni egy Sprintnél, de hogy is mondjam ez a könyv inkább versenyszüzeknek hozhat újdonságot.
AROOO!

rtotbagi>!
Joe De Sena – Jeff O'Connell: Spártára fel!

Hömmm. Nyilván jobban megérintett volna, ha elkapott volna a Spartan Race-láz. De nem.
Kicsit hogy-született a verseny, kicsit motivációs írások, kicsit életvezetési tanácsok. Közepes.