Az ​árnyak háza 12 csillagozás

Hogy kicsoda Joe Carrot?
Joe Carrot egy nyúl. De nem akármilyen nyúl: Joe Carrot magánnyomozó! Ügynöksége, a Carrot & Carrot a leghíresebb magánnyomozó iroda egész Tapsivárosban (naná, hiszen ez az egyetlen!).
Joe Carrot azonban nemcsak nyomozó, de gondos családapa is. A történetei pedig egyszerre izgalmasak és szórakoztatóak, és tele vannak rejtélyekkel és vidámsággal.

Az árnyak háza
Valami bűzlik Tapsivárosban! Vajon milyen rejtegetni valója van a híres írónak, Best Zellernek? S miért zsarolja őt a titokzatos Miszter Iksz? A rejtély megoldása a kivételes szimatú nyomozóra, Joe Carrotra vár!

Eredeti cím: La casa delle ombre

Alexandra, Pécs, 2014
212 oldal · ISBN: 9789633571750 · Fordította: Túri Zsuzsanna

zamil
Joe Carrot: Az árnyak háza

Aki a Geronimo Stilton-t szereti, hamar megszereti Joe Carrot-ot. Sőt akit idegesít Stilton nyafogós stílusa, az is nyugodtan vegye kézbe mert itt nem ezt kapja.
Amúgy igen nagy a hasonlóság, bár én (lehet a gyerekek nem értenek velem egyet, de ez inkább marketing) jobban élveztem Carrot történetét.
Biztos vevő leszek a többi részre is.

berlin
Joe Carrot: Az árnyak háza

A kisfiamnak nagyon tetszett, jobban élvezte, mint a Geronimot.

Tinte I
Joe Carrot: Az árnyak háza

Az az igazság, hogy ez nagyon klassz kis történet. A fiamnak rögtön megtetszett, mert olyan, mint a Geronimo, de szerintem sokkal jobb. Remélem lesz folytatása.

Katica12
Joe Carrot: Az árnyak háza

Nagyon tetszett, kicsit féltem tőle, hogy egy újabb Geronimo, amely nagy kedvence a nagyfiamnak, de én a legtöbb sárga könyvtől a falra tudnék mászni. Ez a történet viszont egészen más. Kedves, szerethető szereplők, kis nyomozás, vicces is volt, csak azt sajnálom, hogy ez nem sorozat, pedig nagyon örülnék neki.

Chil
Joe Carrot: Az árnyak háza

Remek könyv ,a 10 éves kislányom kedvence lett , jobban tetszett neki , mint a Stilton könyvek .