Ki ​ez a férfi (Ez a férfi 4.) 56 csillagozás

Jodi Ellen Malpas: Ki ez a férfi

Jesse „Lord” Wardnak aranyélete van. Mi több, egyszerűen tökéletes. Nagyszerű formában van, még ma is megbabonáz bárkit és egyetlen pillantással őrült vágyat ébreszt a feleségében, Avában. Kézben tart mindent. Pontosan úgy, ahogy szereti.

De ez az eszményi világ darabokra hullik, amikor Ava egy szörnyű baleset következtében életveszélyes fejsérüléssel kórházba kerül. Jesse kétségbeesett és dühös. Úgy érzi, a léte forog kockán. Az asszony szerelme nélkül az ő életének sincs értelme. Amikor Ava magához tér, Jesse ingatag életében kezd helyreállni a rend. De az őt fenyegető lidércnyomásnak itt még nincs vége. Még csak most kezdődik: Ava emlékezetéből ugyanis eltűnt az utolsó tizenhat év. Vagyis az, amit Jesse-vel töltött. A közös életük. Idegenként tekint a férjére.

Jesse-nek most mindent el kell követnie, hogy felkutassa Ava emlékeit, és segítsen a feleségének, hogy újra őrülten, szenvedélyesen beleszeressen…

Művelt Nép, Budapest, 2020
490 oldal · ISBN: 9786156022370 · Fordította: Alföldi Zsófia
Művelt Nép, Budapest, 2020
500 oldal · puhatáblás · ISBN: 9786156022363 · Fordította: Alföldi Zsófia

Jesse Ward · Ava O'Shea · Jacob Ward

Illatos_Hópehely P
Jodi Ellen Malpas: Ki ez a férfi

Amikor a kezembe került a könyv, nem bírtam ki és belelapoztam.
25. oldal, a történet főszereplője Jesse, Maddie és egy spoiler, majdnem hangosan felröhögtem, ami azért lett volna kínos, mert épp a buszon ültem.
Elfogult vagyok Ward kapcsán, és az elején féltem hogy JEM egy puhapöcsöt csinált belőle, de hál istennek nem ez történt.
Megkaptam a szexi, jó humorú, túl aggódó Lordomat.
Nagy küzdelem volt ez most neki Ava balesete után, de ezt is mint mindent megoldotta.
A végén egy nem várt szereplő rendesen felzaklatott.
Örülök, hogy az írónő beleszőtte a régi szereplőket is, mert azokon a jeleneteken jókat mosolyogtam.
Jesse gyerekeit azért nem irigylem, főleg Maddie-t, szegényt nem egyszer hozta kínos helyzetbe. a fiúkkal kapcsolatban.
Ebben a kategóriában nekem maximálisan Ward a kedvencem és plusz pont, hogy szép lassan hozzám öregedett. :)

Egyébként a Whit this Man-ből hogy lett „Ki ez a férfi ?"

kocybaba P
Jodi Ellen Malpas: Ki ez a férfi

Jesse Ward még a sokadik x-el is változatlan szerelem.*-*
A neve még mindig egy fogalom és egyenlő egy páratlan, neurotikus, irányítás és birtoklásmániás, szexi esztelennel, aki néhanapján b*zi sok tud lenni.
A könyv egy dekányit sem vett vissza hévből és ahogy olvastam megcsapott az az utánozhatatlan légkör, amit csak úgy ont magából ez a sorozat. Semmi nem hiányzott belőle, a drámahegyek, a földöntúli szenvedély, a kortól való fóbia, a mocskos beszéd, a mogyoróvaj imádat… Színtiszta nosztalgia fogott el és még a már elcsépeltnek számító amnéziakártyát is ügyesen játszotta ki. Maga volt a Wardos mennyország, Ava-val és a gyerekekkel, az émelyítően édes befejezésével, ami hozzájuk tartozik. Tökéletes lezárás és az újraolvasása is nagyon érik.

Bitten
Jodi Ellen Malpas: Ki ez a férfi

Hat hosszú éve nem éreztem ezt. Hat évvel ezelőtt a krémek krémjvel volt lehetöségem belecsöppenni a molyvilágba. Mára már legtöbbjük megkopott és rongyosra olvasott. Jesse-ék egyike a kedvenceknek. Egy olyan rétegnek melyet überelni nem lehet, egy olyan rétegnek mely a halhatatlanok társulatával vetekszik. Lenyűgöz magávalragad lelkembe mar.

A legek legje. Hálás vagyok hogy nem tiporták túlzottan porba, hálás vagyok hogy élvezhető és hogy eljött anélkül hogy mennem kellett volna érte. Egyszer majd a hazai is porondra kerül.

Egyetlen Manorunk lelkét adó Lordja…..
Imádom még mindig!

"Ez a pillanat, ez az értékes pillanat az, amiért
egy férfinak élnie kéne."

Mindig is az különböztette meg a Lordunkat másoktól, hogy különleges lelke van…..

Olyan a történet mint szilánkok tengere. Néhány mondatának súlya alatt újabb darab roppan kisebbre, vele mi magunk is. Néhány mondatának olyan éle van, mely szinte heget vág rajtunk is.

marilynmiller IP
Jodi Ellen Malpas: Ki ez a férfi

Nagyon vártam a folytatást, hiszem a Férfi trilógia az egyik kedvenc sorozatom.♥️
Ahogy Jodi az egyik kedvenc íróm, és Jesse Ward, na ő Jesse Ward.♥️♥️♥️

Vegyes érzéseim vannak a könyvvel kapcsolatban…
Az okát nem tudom, de tényleg. Direkt nem olvastam el a trilógiát, más szemmel akartam ezt nézni.
Lehet azért vannak vegyes érzéseim, mert Jesse itt már sokkal idősebb, amivel az elején nehezebben barátkoztam meg. Biztos hibás vagyok :D de ez van. Az én emlékeimben fiatal és dögös. Zabolátlan és neorotikus. De persze ne higgyük, hogy ezeket kinőtte :D NEM!

Az első oldalak… talán száz oldal nem szippantott be annyira. Valami hiányzott. Az a bizonyos lángolás. A mindent elsöprő szenvedély… Mintha Jodi kereste volna a karaktereket. Talán neki is furcsa volt így írni Jesse-ről. Nem tudom…
Ez a könyv nálam nem az erotikus vonalat erősítette, sokkal inkább az érzelmek oldalát, amik lassan bontakoztak ki.
Aztán a baleset után átfordult bennem a dolog. Kezdett feltűnni az igazi Ward. Az évődések, hogy néha visszamentünk az időben. A szokások, a kettejük kapcsolata, ahogy Jesse elérte, hogy Ava újra beleszeressen. Hogy mi újra beleszeressünk…
Bevallom, tetszett Jesse-ben ez a kettősség. Gyengéd és kemény. Mindig megvolt a helye, hogy mikor melyik énje győzött. És mindig jókor. ;)
Azt tudtuk, hogy a hatalmas és kemény test, még hatalmasabb szívet takar. Egy halálig tartó szerelmes szívet. Ami nem csak szerelmet táplál, hanem a gyerekei iránti szeretetet is.
Féltem, hogy a klisés sztorit hogyan ugorja meg Jodi. Megtudta. Persze, hogy meg. Hozta a tőle elvárt szintet, ezzel teljesen más szintre emelve Jesse és Ava kapcsolatát.

Istenem a Lord mint apa…♥️
Imádtam azokat a részeket. A humorral átitatott családi részeket. Igazából az egészet imádtam, nincs mese, újra behódoltam. És persze egy csipet csavar a végére, ami számomra majdhogynem egyértelmű volt. Kellett bele.

Azt hiszem, így el tudjuk engedni a Manor dögös urát,(vagy nem ;) ) akin nem fognak az évek. A női olvasók, legalábbis én, tűzben égtem. De azt hiszem, ez a tűz akkor lesz igazán lobbanékony, ha újraolvasom a trilógiát.

Ella_Steel IP

Hol is kezdhetném?
Már négy év is eltelt azóta, hogy megismerkedtem Jesse Warddal… De a rajongásom azóta is töretlen.
Én ugyan nem vesztettem el az emlékezetemet, de határozottan állíthatom, hogy EZ A FÉRFI ismét magába szédített.
Nagyon nagy szükségem volt már erre a könyvre. Erre, ami ennyire beszippant.
Régen olvastam már olyat, ami ilyen erős érzelmeket váltott ki belőlem.
A bosszúság, a fulladáshoz vezető nevetés és a sírásba torkolló kétsébeesés.
Együtt szenvedtem Jesse-vel, éreztem minden fájdalmát, minden kínját, amit a kilátástalanság okozott neki.
Jodi hozta a formáját, amit a trilógiánál megszokhattunk. Örömmel töltött el, hogy ez a rész sem lett erőltett, sőt.
Sokszor kellett megállnom, mert Jesse próbálkozásai nálam célba értek. Újra magam előtt láttam az első találkozásukat és a megannyi őrültséggel teli pillanatukat.
Az utolsó fordulat nem lepett meg, de a vége akkor is hatalmas lyukat ütött a szívemen, hogy az utána következő jelenetnek legyen mit begyógyítania.

És Jesse, mint apa… Pont így képzeltem el. Imádtam minden jelenetét a gyerekeivel.
Sőt imádtam minden egyes sorát.

Jesse Ward mindig is az elsők között lesz a szívemben.

Trice29 P
Jodi Ellen Malpas: Ki ez a férfi

Ez most egy kicsit más volt, de ugyanúgy felkavarja az érzelmeket. Szerettem a családos Jesse túlkapásait, jókat mosolyogtam rajta. A kémia is a helyén volt. A babák pedig szuper cukiság ♥

_Enii_ P
Jodi Ellen Malpas: Ki ez a férfi

Nincs még egy olyan férfi a földön, mint Jesse Ward.

Azt hiszem nincs olyan sorozat amit többször olvastam volna újra mint a This Man-t. Mindig kirángat az olvasási válságból,vagy épp kikapcsol pár órára. Talán az is jelent valamit,hogy a polcomon is előkelő helyet foglal el. :D

Na de a könyv.
– nincs annyi csillag ami kifejezné az értékelésemet,szóval az 5*-ot kevésnek érzem
– kedvencem,ajánlom ->hogy kinek? -->minden Jesse rajongónak és leendő rajongónak egyaránt,mert garantálom aki megismeri ezt a lehetetlen férfit azt tuti átmegy fangirl üzemmódba ;)
– annyira de annyira jó volt újra találkozni Jesse-el, Ava-val, a srácokkal és persze a többiekkel is
– Jesse továbbra is Isten *.*
– igen,azt hiszem belőlem is előjött a fangirl
– és ahogy az idézet is mutatja Jesse-ből csak egy van
– ja és OLVASSÁTOK,mert MESTERMŰ :))

pufivipi
Jodi Ellen Malpas: Ki ez a férfi

Elfogult vagyok ezzel a könyvvel, már az elején tudtam, hogy 5*os lesz. Egyik kedvenc sorozatom újra felelevenedik,felidéződnek a régi emlékek. Jesse, kedvenc alfahímem, hozza a formáját, imádtam az irányításmániájával együtt. Avával egy cipőben járunk, ahányszor csak lehet Ward mindig magába bolondít. Továbbra is a kedvenc párosaim egyike. Kifejezetten tetszett, hogy már egy ötvenéves pasiról szól, kapcsolata a gyerekeivel gyakran megnevettetett. Na jó bevallom, minden jól esett…

ladydark
Jodi Ellen Malpas: Ki ez a férfi

Jesse Ward még mindig iszonyat jó pasi!
Ötvenen innen és ötvenen túl is!
Nagyon jó volt ismét róluk olvasni. Az amnéziának köszönhetően újra átélhettük a kapcsolatukat a kezdetektől, nagyon jó visszaemlékezések voltak.
Vérzett a szívem Johnért.
Lauren…. nos nem lepett meg a helyzet, hogy így fogalmazzak.
Még annyit hogy a gyerekeik is borzasztó cukik voltak. Szerintem a közös történetüknek egy igazán szép lezárása ez a könyv.

JanaGoya

Imádtam!!
Tisztázzuk, hogy rettenetesen furcsa volt leírva látni Jesse korát. Mondhatni, kicsit hanyatt is vágott, de mindezek ellenére férfiasan viselte. :) Imádtam a karakterek fejlődését, enyhe túlzással „megkomolyodását” :) , azok ellenére, hogy megmaradtak a régi hamisítatlan jellemvonások. Minden viszontagság ellenére végig lehetett érezni a történet a alatt egy megnyugtató, magabiztos érzést, miszerint a történet tényleg kezd révbe érni. A végén lévő csavarok láttán itt-ott felszaladt a szemöldököm, de így volt kerek.

nypiro P

Ez a nő együttélésünk minden egyes napján elbűvöl. Nemcsak olyankor, amikor a karomban tartom, vagy amikor mélyen belé temetkezem, hanem minden egyes mozdulatával. Valahányszor rám néz, hozzám szól, megérint. Én vagyok a világ legszerencsésebb férfija, és mindennap minden pillanatáért köszönettel tartozom a sorsnak. Szenvedélyesen szeretem, és ez a szeretet percről percre erősödik.

nypiro P

– Ahhoz képest, amilyen öreg vagy, elég nagy rád az igény, Jesse Ward.

nypiro P

– Hány éves vagy? – érdeklődik, a nyakam köré fonja a karját, és a vállamra teszi az állát.
– Huszonnégy.

nypiro P

Összeomlottam, és meg sem próbáltam tartani magam. Hiszen emberi lény vagyok. Apa vagyok. Férj. A családom egyszerre jelenti a legnagyobb gyengeségemet, és a legnagyobb erőmet. Értük élek és lélegzem, és ez soha nem fog megváltozni.

Kapcsolódó szócikkek: Jesse Ward
kocybaba P

Nincs még egy olyan férfi a földön, mint Jesse Ward.

krisztin1

– Nagyon kedvellek – motyogja, és a vállamra ejti a fejét.
– Azt remélem is.
– Miért, mert a férjem vagy?
– Nem, hanem mert rém dögös vagyok.

nypiro P

– Tehát amíg én robotolok, te csak ott fekszel, és jól nézel ki, ugye?

ladydark

– Folytasd! – harsogom, és ő döbbenten meghátrál. – Üss csak, Ava! Nem fájhat jobban, mint amit idebent érzek – Az öklömmel a mellemre csapok. – Úgyhogy üss csak!

nypiro P

– Amikor megérintesz, lehoznám érted a csillagokat is az égből.

nypiro P

– Rólad ábrándozik – morog, és a derekam köré fonja a karját. – Ha nem végezné annyira jól a munkáját, és nem lenne rá akkora szükségem, rögtön repülne. Felnevetek. – Nem csinál semmi rosszat. – Dehogynem. Rád néz.