Ez ​vagyok (Ez a férfi 3,5) 158 csillagozás

Drew története
Jodi Ellen Malpas: Ez vagyok

Azt ​hittem, én irányítok. Nagyot tévedtem…
Nincs szükségem kapcsolatra. Enyém a Hux, egy dekadens klub, ahol tetszésem szerint minden komisz vágyamat csillapíthatom. Elveszem a gyönyört, és adok is – korlátozások nélkül. Így, amikor Raya Rivers tér be hozzám, s egy rideg, érzelemmentes, mocskos férfit kér, nos… nálam jobban senki nem éli ki bűnös szenvedélyét.
Raya azonban más. Sebezhető. Valami mély bánatot hordoz, amely keresztülmegy az összes gondosan felépített falamon, és megmagyarázhatatlan módon gondoskodásra késztet. Most a gondoskodás irányít. A jég átadta helyét a tűzforró szükségnek.
Rayának azonban fogalma sincs a másik életemről – a való életemről. Egy elragadó kislány apja vagyok. A két világom egy szupernóva erejével készül összecsapni. Ha Raya egyszer megtudja az igazat, képes lesz elfogadni mindazt, aki vagyok?

A regény az Ez a férfi sorozat része. Önállóan is élvezhető, nem kell hozzá ismerni a többi kötetet, de a Jesse Ward rajongók már… (tovább)

Eredeti mű: Jodi Ellen Malpas: All I Am

190 oldal · puhatáblás · ISBN: 9786155676895 · Fordította: Debreczeni Kinga
190 oldal · ISBN: 9786155676901 · Fordította: Debreczeni Kinga

Jesse Ward · Ava O'Shea · Raya Rivers · Drew Davies · Georgia Davies · Sam Kelt

Jodi Ellen Malpas: Ez vagyok Drew története

Rengeteg erotikát, sok cukiságot és pár könnycseppet köszönhetek a sztorinak.

Igazából elég kellemesen csalódtam most, egyáltalán nem ezt vártam a könyvtől.
Nekem az Ez vagyok csak szárnypróbálgatás volt, hiszen teljesen kimaradt az eddigi olvasmányaim közül az előzmény trilógia. Igaz, ami igaz, hogy amikor Ez a férfi értékeléseket olvastam, mindig meggyúlt bennem a kíváncsiság lángja, de hanyagoltam a részeket a BDSM címke miatt. Ez még mindig nem az én műfajom. Nem tudok ezzel mit kezdeni. + Az is hozzájárult, hogy a könyvtáramban ez sincs meg. Gépen igaz, hogy gyorsabban tudok haladni, de nekem még ahhoz is kell egy kis kedv, hogy ott üljek végig előtte. Nem tudom ki, hogy van ezzel, de nálam ez van.
Na és egy kicsit a könyvről is:
Hűha! Egy nagyon mocskos történetet kaptam. Mindez persze jó értelemben. Nemcsak, hogy a trilógiát nem olvastam, de elmaradásban vagyok úgy általánosságban az írónővel. Nem gondoltam, hogy ennyire piszkos fantáziával rendelkezik Jodi Ellen Malpas, és csillogtatja itt a tehetségét nekünk. De most már ez is fix.
Igazából a fordítást is meg kell, hogy említsem. Tetszett, hogy nem volt lecenzúrázva az egész, gondolom próbálták minél jobban visszaadni az eredetit és ezt én jónak érzem.
Az, hogy csak Drew szemszögét ismerhettem meg a sztorit nem okozott gondot. Ilyen terjedelemnél ez megfelelő volt.
Volt pár nagyon szerethető karakter benne. Drew, Raya na meg persze Georgia. Imádni való hármas. A történetük igazán magával ragadó.

Sippancs P

Jodi Ellen Malpas: Ez vagyok Drew története

Ó, hogy ez a piercinges Drew! Így már képben vagyok! :)

A fülszöveg alapján nem akart beugrani, hogy kicsoda Drew, aztán amikor jött az első közös jelenet Jesse és Sam társaságában… ahhaaaa, összeállt a dolog.
Nekem nagyon tetszett ez a novella! Az oldalszám miatt eleve nem vártam tőle annyit, mint a trilógiától, de szerencsére így sem kellett csalódnom benne. Vérbeli JEM történet volt, az írónőre jellemző történetvezetéssel, cseppet sem sablonos erotikus jelenetekkel, humorral, valamint Jesse, Ava, Sam és a gyerekek mellékszereplésével.
Drew és Raya párosát (is) nagyon szerettem. Imádtam, ahogy a „hűvös, távolságtartó, érzelemmentes és kellőképp erkölcstelen” kapcsolat, amit felállítottak maguk között, szinte az első pillanatban megdőlt. Na és Georgia… iszonyatosan édes ez a kislány! (Ami az anyjáról nem mondható el.)
Aki szerette az Ez a férfi trilógiát, az ebben a novellában sem fog csalódni.

Törpillaa

Jodi Ellen Malpas: Ez vagyok Drew története

Atyaég! Az írónőnek ismét sikerült teljesen elvarázsolnia. Úgy olvastam volna még tovább, olyan rövid volt, de lényegre törő. Zseniális, romantikus, erotikus, csodás történet. Imádtam Drew-t nagyon szimpatikus volt, és lélegzetelállító pasi. Imádom. Drew és Raya, nagyon szerethetőek voltak, hamar sikerült őket megkedvelnem. Imádtam Georgia-t is sokszor megnevetettet, cuki kislány volt. :) Örültem Jesse és Ava, Sam és Kate párosnak már a sorozat első részétől kezdve imádtam őket. :) Remélem lesz még folytatása, imádom ezt a sorozatot. :)

Bitten

Jodi Ellen Malpas: Ez vagyok Drew története

Oh Te Manoristák SzülőAnyja!
Jól kics*tél velünk, hogy lehet ilyen kevés oldalszámmal elvonulni az orrunk előtt….
Imádom, amit a szavakkal művelsz és nem utolsó sorban a szereplőidet! ;-)
Georgia és az ő szabad, kérdésekkel teli szájacskája…..
Humorban semmi hiány, szereplők ….jajj nekem XD

Írj még nekünk léccccciiiiiiiii *bociszemekkelpislog*

V_Ili P

Jodi Ellen Malpas: Ez vagyok Drew története

A hálószobában ugyanolyan morcos. Szexi!..
…Még egy pillanatra térjünk vissza Mr. Morcosra, aztán ígérem, nem beszélünk róla többet, jó?
– Ó, ez érdekesen hangzik. – Tükrözve az ő testtartását áthajolok az asztalon, amitől csak néhány milliméterre van egymástól az arcunk. – Teríts.
– Van egy piercingje.
– Mellbimbó? – Egy kissé túlságosan is megbabonázva kérdezem, de a fejét rázza.
Kiegyenesedem, és nagyjából lemérem a húsz centit tenyereim között. Bólint. – Nem! – A tartózkodó, kimért Drew-ra nézek, tekintetem automatikusan az ágyékára esik

Morcos ? Nem gondolom.
Tartózkodó, kimért? Neem.
Sexi? Igen
Szegény Drew, akit rászedett a csúnya Coral, de egy olyan tünemény lett az eredménye,mint Georgia.
Tetszett ez a rövidke kis szösszenet. Volt benne minden, ami egy JEM könyvben kötelező alapanyag.
Raya szimpatikus volt első perctől, talpra esett, határozott csajszi, de nyilvánvaló volt, hogy nem tud ellenállni Drew vonzerejének.
Jó volt olvasni Jess-Ava és Sam-Kate párosról is. Bírom ezt a sorozatot nagyon

Ha a boldogságot egy lánchoz szeretném hasonlítani, azt mondanám, fehéraranyból van, szemeit apró szívecskék kötik össze, és körbefonja csordultig telt szívemet.

agi89

Jodi Ellen Malpas: Ez vagyok Drew története

Drew! Téged és a spoiler imád om.
Nem tudtalak igazán hová tenni a trilógia alapján, de ez a kis szösszenet nagyon sokat „segített”.

Awww és Mr. Jesse kibsztt Ward!
Totálisan. Szétfolytam. Tőled.
Örökkön-örökké ♥

190 oldal · puhatáblás · ISBN: 9786155676895 · Fordította: Debreczeni Kinga
Szilvi00 P

Jodi Ellen Malpas: Ez vagyok Drew története

Csak a terjedelmével nem vagyok kibékülve, de ettől eltekintve egy rossz szavam sincs. JEM újból bizonyított, nagyon szeretem a könyveit és férfi főhőseit (lassan Mr.Hart-tal is meg kellene ismerkednem). Ezzel a novellával engem is leláncolt, sajnos csak a Kindle olvasómhoz és csupán pár óra erejéig, nem pedig egy 39 éves szexi pasihoz, egy életre.
Drew Davies pont ugyanolyan lehengerelő volt a gyönyöröket hajszoló klubtagként, mint kislányos apukaként. Jesse-t is nagyon jó volt viszontlátni, ahogy Sam-et és Ava-t is. Rayáról szívesen megtudtam volna többet is, de amit láttam, tetszett és könnyű volt kedvelni Őt is.

Evika82 P

Jodi Ellen Malpas: Ez vagyok Drew története

Hát ez a könyv valami frenetikus volt. Nekem nagyon tetszett. Az volt vele a legnagyobb problémám, hogy olyan kis nyúlfaroknyi volt a történet hosszúsága… bár szerintem 400 oldalt is kevésnek éreztem volna. Drewt és Raya-t is megkedveltem. Szívesen olvastam volna róluk még többet és többet. :) ;)

ZCsilla P

Jodi Ellen Malpas: Ez vagyok Drew története

Ó, hát ez volt aztán a jó kis utójáték az Ez a férfi trilógia után! Kényeztetve éreztem magam, és ez érzelemre nagy szükségem volt, hisz a trilógia elrabolta a szívem és a lelkem is … most pedig visszakaptam belőle valamennyit.

Imádtam az egészet, úgy ahogy van! ❤❤❤

Szenvedélyes, pörgős, vicces, és az a különleges Jodi-féle stílus is végig jelen volt a könyvben. Nagyon jók voltak a párbeszédek, fülig ért a szám.
Bár nyúlfarknyi a történet, amit elnézek az írónőnek, de csak azért, mert ebből a pár oldalból is sikerült neki egy igazi kis csodát varázsolnia.

Családosként, két gyermek anyjaként nagyon szerettem azokat a részeket, amikor a gyerekek előtérbe kerültek. Annyit nevettem bizonyos részeken, hisz nálunk is hasonló a helyzet. A gyermektelen férfi barátaink mifelénk is „nevelik”, „tanítják az életre” a gyerekeket … :D :D :D

Drew, Jesse és Sam!
Kérlek Titeket, fogadjatok magatok közé amikor mentek a szokásos pasis programjaitokra. Ígérem, meg sem szólalok, csak figyellek benneteket és élvezem a társaságotokat. Ja, és közben csorgatom a nyálam …;)

Jesse!
Ahogy idősödsz, egyre jobban imádlak! Belőled sosem elég!

Csókoltatlak benneteket, remélem hamarosan újra találkozunk! ❤❤❤

_Enii_

– (…) valahogy úgy van, hogy az ember akkor talál rá dolgokra, ha nem keresi őket.

zuna19 P

– Ki sem kérted a véleményem, a franc essen bele! – üvöltötte Jesse. – Te és az a kis boszorka egyszerűen összefogtatok ellenem, aminek az lett a következménye, hogy a kislányom gyakorlatilag kopasz!
Ekkor még képes voltam uralkodni magamon, de Samnél elszakadt a cérna, és kontrollálatlanul tört ki belőle a nevetés.
– A válla alá ér a haja, Jesse! Ne légy már ilyen elképesztően elvakult! – Ava érve csak vörös posztó volt a felpaprikázott Jesse-nek. – Megbeszéljük, ha hazajöttél.
– Ha hazamegyek, Ava – sziszegte Jesse, és bevallom, nem szívesen lettem volna a neje helyében –, ha hazamegyek, jobban teszed, ha eltűnsz a szemem elől, mert gondolom, mostanára rájöttél, hogy nem úszod meg az egészet ennyivel – azzal lecsapta a telefont, egy húzásra felhörpintette a sör felét, és úgy fújtatott közben, mint egy felbőszült bika.

Brigii P

S bár e lánc szorosan tart, mégis szabadabb vagyok, mint valaha.

zuna19 P

– Nagyon jóképű szörnyeteg vagy.
Elnevettem magam, és felálltam, a kislányommal a karomban.
– Köszönöm a bókot, Belle – csücsörítettem, jelezvén, hogy jár nekem egy nagy puszi, miközben a konyhába cipeltem. – Egyébként pedig van egy komoly ajánlatom a számodra…
Georgia kissé elhúzódott tőlem, a homlokát ráncolta és óvatosan figyelmeztetett:
– Apa, csak játékból vagyunk a szépség és a szörnyeteg. A valóságban nem mehetek feleségül hozzád.
Nekem van a legcukibb kislányom!

Evika82 P

A föld megmozdult a lábam alatt, s a fejemet önkéntelenül felé fordítottam. Az ajkára tapasztottam a szám, szorosan magamhoz húztam. Nem is emlékszem, mikor csókoltam meg utoljára nőt. Megcsókoltam, mert ezt diktálták az ösztöneim. Megcsókoltam, anélkül hogy azon gondolkodtam volna, hová vezet mindez. Gyengéden csókoltam. Lágyan, igyekezvén felderíteni a terepet. Elképesztően jóleső érzés volt.

zuna19 P

– Jól értem, Maddie levágatta a haját? – kérdezte Sam. Olybá tűnt, bátran vállalja a kérdésével járó, a testi épségét veszélyeztető kockázatot.
– Mondjuk inkább úgy, hogy megkopasztatta magát – fordult felénk Jesse a bárszéken, és a sörösüvegének száját előbb a mellkasomnak szegezte, majd Samet vette célba. Jobbnak láttam, ha kitérek a tűzvonalból. – És jobb, ha tőlem tudod, hogy a csajod is nyakig benne volt a buliban. Szépségszalonba mentek. Csajos programra. Érted? Csak sajnos elfelejtettek tájékoztatni arról, hogy a kislányom gyönyörű hajának felét egyszerűen otthagyják a szalonban, és ráadásul a gyerek körmeit rózsaszínre lakkozták! Ez egy hétéves gyerek, az ég szerelmére!
– Hékás! – vágott vissza Sam. – Kate önálló, felnőtt nő. Semmi közöm ahhoz, hogy mit csinál.

zuna19 P

– Messze nem vagyok én hülye. Nagyon is megvan a magamhoz való eszem.

zuna19 P

– Nem szerepelt a terveim között, hogy belebolondulok valakibe, Drew – suttogta. Bizonytalanul csengett a hangja. – Különösen nem egy idősebb pasasba, akinek az a kedvenc időtöltése, hogy mindenféle láncokat tekerget a nők köré. Abban maradtunk, hogy hűvös és távolságtartó leszel.
– Megpróbáltam – bizonygattam. De Rayának hatalma van fölöttem, olyan bűverő, amely háborút indított az eszem és a lakattal lezárt szívem között. – Egyébként arról is szó volt, hogy te is hűvös és távolságtartó leszel – jegyeztem meg. – Úgy tűnik, mindketten kudarcot vallottunk. Mit gondolsz, mi lehet ez az egész?
– Hát, valahogy úgy van, hogy az ember akkor talál rá dolgokra, ha nem keresi őket.

ZCsilla P

– A csaj azt mondta, olyasvalakire vágyik, aki hűvös, távolságtartó, érzelemmentes, és kellőképp erkölcstelen.
– És te rögtön rám gondoltál – morogtam alig hallhatóan.

_Enii_

(…) ha egyszer átverték az embert, nem egykönnyen szavaz bizalmat másnak.