!

A ​védelmező 136 csillagozás

Régikönyvek.hu · 3.990 Ft –20% 3.192 Ft
Könyvtár

Az ​emberek azt hiszik, mindent tudnak Camille Loganről: apuci kicsi lánya, gyönyörű, elkényeztetett fiatal nő, akinek az életstílusát az apja finanszírozza. De Camille-nak feltett szándéka, hogy nem hagyja magát irányítani. Keményen megharcolt a függetlenségéért és a boldogságért, de hirtelen azon kapja magát, hogy az élete veszélybe került az apja egyik könyörtelen üzleti lépése miatt. Haragszik ugyan, de félti az életét, elfogadja tehát a döntést, amelyet az apja hoz, hogy megvédelmezze. Arra azonban nem készült fel, hogy az SAS egykori mesterlövésze belép az életébe.
Jake Sharp a személyes poklának foglya. Egyetlen egyszer nem koncentrál eléggé, és a következmények beláthatatlanok voltak – emberileg és szakmailag is tönkretették. Elvállalja a testőr szerepét Camille Logan mellett, bár nem ilyen fajta munkára lenne szüksége, hogy elterelje a figyelmét a démonjairól. A nők és Jake nem jönnek ki jól egymással, de még mindig az örökösnő védelme a kisebbik a két rossz közül.… (tovább)

Eredeti mű: Jodi Ellen Malpas: The Protector

Jake Sharp · Camille 'Cami' Logan · Lucinda

Elcserélné vagy eladná

Mrs_Curran_Lennart P
Jodi Ellen Malpas: A védelmező

Miért áll ez a könyv 83%-on? Azért ennél sokkal jobb volt.
Jodi megint teremtett nekünk egy zavaros múlttal rendelkező rendkívüli férfit és egy erős, szimpatikus hősnőt. Annak idején kedvenc filmjeim közé tartozott a Kevin Costner féle Több, mint testőr (The Bodyguard) és azóta is szívesen olvasom a témába vágó sztorikat.
A kémia az első perctől kezdve működik Cami és Jake között, de mivel a férfit Cami zsarnok apja bérelte fel, a lány rendesen lázad. Beszólogatások, kóstolgatások, szócsaták. Hőseink rendesen küzdenek a vágy ellen, spoiler.
Tudom, hogy Jake elég arrogáns, többnyire bunkó, de egy bűbájos szőke herceg aligha tudta volna a helyén kezelni Camille apját.

_Eriii P
Jodi Ellen Malpas: A védelmező

Szeretem Jodi könyveit, nem volt ez másképp ezzel a történettel sem. Nagyon tetszett. Izgalmas, forró, feszültséggel teli történet volt. A szereplőket nagyon szerettem. Cami egy igazan talpra esett lány volt. És Mr. Árnyék, meg egy igazan különleges férfi. Arrogáns, kemény, de ha levetette a páncélját, kenyérre lehet kenni. Amiért levonom a csillagot az a három nap, és szeretlekgyerehozzámfeleségüligenafeleségedleszekúgysírok. Szerintem ezt azért nem kellett volna. Ilyen nincs. Nagyot csalódtam, mert úgy vártam, hogy teljenek a napok, hetek, hónapok. Úgy szorítottam, hogy nehogy megtörténjen ez. Sajnos ezzel a húzással egy csillag bánta. De, ne tántorítson el ez, mert tényleg egy nagyon szép, izgalmas, forró történet. Élveztem minden egyes percét. Ki merem jelenteni, hogy jobb volt mint a Férfi trilógia, pedig azt is szerettem. Itt Mr. Árnyék mérföldekkel jobb mint a hisztis Jesse. Ajánlom….

wurzel_gabriella
Jodi Ellen Malpas: A védelmező

Ooh, helló Mr. Sharp, szükségem lenne egy árnyékra. Ráér?

Oké, végem van ettől a könyvtől. Közel sem volt annyi időm az olvasására, mint terveztem. De végre (?) sikerült kiolvasnom, amit meg is bántam. Miért lett vége? Szívesen olvastam volna kb. az örökkévalóságig.
Nagyszerűen volt megírva az egész történet. Nem éreztem azt, hogy egy sablon sztori. Mert nem volt az!
Több ilyen fantasztikus könyvet kérek!!!

Jodi Ellen Malpas: A védelmező

Hivatalosan is végem. Imádtam. Már maga a címe is megfogott. A védelmező *.* és ez a csodás borító. Mindezek után ez egy BRUTÁLISAN jó történet!
Hihetetlen. Nem tudom elmondani mit érzek. Nagyon nagyon jó volt!
Izgalmas, alig bírtam letenni!
Nem is tudom mit vártam. Sőt, semmit sem vártam. Csupán elkezdtem ezt a könyvet hazafelé menet a buszon olvasni.
1. majdnem fent maradtam a buszon.
2. lehet, hogy az utcán se kellett volna olvasnom.
3. Annyira imádom, hogy azt se tudom, hol kezdjem. :D
Ez a sztori, ezt kitalálni, nekem teljesen új volt. Kicsit krimis, nyomozós dolog nagyon tetszett. Végig kíváncsi voltam, alig vártam, hogy kiderüljön az igazság.
Persze a romantika se maradhatott ki a dologból, de le a kalapom az írónő előtt szerintem minden jelenet pont jó volt. Nem volt benne sem túl sok erotika, sem túl sok romantikus nyáladzás. Minden a helyén volt. A szereplők jól fel voltak építve, imádtam Jake-t és Cammit <3 spoiler
5 csillag, de ha lehetne többet adnék <3 Imádtam! Jodi Ellen Malpas, azt hiszem utána kell járnom a többi könyvednek ;)

Bitten
Jodi Ellen Malpas: A védelmező

Deeee most komolyan ???? Miért kaptunk olyan nyulfarknyit Charlottból?? Pár oldalt szívesen elcseréltem volna rá – haláli, ahogy megírta a megnyilvánulásit – Imádtam ! Kis cserfes tünemény!
Ejnye JEM most komolyan, itt vagyok Én nagy rajongód kézhez kapom a „ The protector”-t ! Vártam, mint a messiást ;-)
Erre -lássuk be – inkább egy jellemábrázolást kaptam némi vérrel és „csöpnyicsodával”. Imádtam, mert tényleg, de ….jajjj hát ennek is legalább két részesnek kellene lennie……
Kapd össze magad és írj még nekünk sokat! [Üzenet az univerzumból]

Millió hála és ezer köszönet @Művelt_Nép_Könyvkiadó! Hozzatok még nekünk sok JEM alkotást! ;-)

ncsn87
Jodi Ellen Malpas: A védelmező

Jodi megint megcsinálta!!! Én… Úgy sírtam a végén… Szavak nincsenek rá, hogy Jake mennyire a bőröm alá, egészen a szívemig férkőzött. ♥♥♥ Abszolút imádtam és kedvenc lett!
Annyi minden van, amit szívesen mondanék, de nem tudom szavakba önteni. Nem hittem, hogy Jessenek méltó vetélytársa fog akadni, de megtörtént. Jodi nagyon ért ahhoz, hogy szétcincálja a szívemet a férfi főhőseivel.
Nem bírtam letenni. A nap minden percében azt vártam, mikor olvashatom tovább. Jake és Cami fantasztikus páros, megmentették egymást. Az a szenvedély, izzás, érzelmek, szerelem… ♥ Na, és a vége…
Nem mondok többet, olvassátok el mindenképpen, ezer százalékig megéri!
Örülök, hogy nem sorozat. Ez így volt kerek, egész.
Az eredeti borítót örülök, hogy megtartották. A fordításra nincs panaszom, aminek nagyon örülök.

Törpillaa P
Jodi Ellen Malpas: A védelmező

Imádom. Jake Sharp egyszerűen lenyűgözött a pasi. Már az elején beleszerettem. ❤ Nagyon tetszett a könyv és a történet csodás. Izgalmas volt, akciódús, és szenvedélyes. Camille-t is nagyon kedveltem illett Jake Sharphoz. Jó páros voltak. A végén a kislány nagyon cuki volt méltó befejezése volt a könyvnek. Csak kár, hogy vége. Olvasatta magát imádtam minden percét miközben olvastam. Jodi Ellen Malphas megint egy csodálatosat alkotott. Lenyűgözött. A borítója nagyon tetszik. :-)

Szami81
Jodi Ellen Malpas: A védelmező

Miért érzem azt, hogy sokkal nagyobbat ütött volna, ha angolul olvasom? És nem feltétlenül azért, mert baj lenne a fordítással (bár a sok „gazember”-től már hullott a hajam), hanem, mert a káromkodás, sok b*zmegolás sokkal jobban irritál magyarul. Kövezzetek meg, ez van!
Jó volt, nevettem, sírtam, szerettem, de pár zavaró dolog azért volt benne.
Pl. kicsit el volt sietve spoiler, és mi a vesszőparipám – mindkét főhős tökéletes, gyönyörű, olyan szexi, hogy megáll tőlük a forgalom. Ne már!

l_moni

Istenem, de jó volt!
Miért csak 84%????
Jake igazi férfi. Tudja milyen dögös, tudja milyen hatással van a világra de egyszerűen csak adja önmagát. A folyton dühös, önmagát utáló önmagát.
Camille :) Nagyon szimpatikus. Voltak rossz döntései de tovább tudott lépni, ki tudott tőrni egy olyan ember árnyékából aki nagyon nem volt méltó hozzá. Az önállósága, a makacssága szenzációs.
Mikor találkoztak rögtön érezni lehetett a kettejük vonzalmát.
Védelmező.
Valóban az, bármikor, bármit megtett volna Jake, hogy Camillenak jó legyen.
Imádom a könyv borítóját, csodaszép.
Magát a könyvet is imádom. Van benne akció, szerelem, némi erotika. Kellően vegyítve és csodásan megírva.

Tamlilla
Jodi Ellen Malpas: A védelmező

Olvasmányos, szórakoztató, sok logikai bakival tűzdelt, de ennek ellenére nagyon élvezhető történet.
Camille számomra egy igazán szimpatikus szereplővé vált, Jake viszont elvesztette a hitelét nálam. Nem tudtam erős karakternek elfogadni, mert a cselekedetei az ellenkezőjét bizonyították a könyv végére.
Sok mindent hiányolok ebből a könyvből, mégis jól szórakoztam.
Jó olvasást hozzá!

Bree_Silver

Képtelenség megvédeni valakit, aki nem akarja, hogy megvédjék.

krisztin21

Az élet nem csak annyi, hogy az ember lélegzik, a szíve dobog a mellkasában. Kell, hogy legyenek mások, akikért élsz.

Kapcsolódó szócikkek: Jake Sharp
Bree_Silver

Direkt csinálja. Esküszöm, ettől a sok csajos dologtól lassan rózsaszínű lesz az agyam.

AnkerAdri

– Ez lenne ő? – motyogja, és szégyentelenül Sharp felé int a poharával. – A testőr?
– Igen – Nagy korty!
– Ó, az ördögbe.
– Tudom. – Nagy korty!
– Hol van az óriásplakát?
Lenyelem a kortyot.
– Mi van?
– Az óriásplakát – Őszinte kíváncsisággal néz körül.
– Milyen óriásplakát?
– Amelyikről leesett.

Bitten

– Nem vettem gyűrűt – jegyzem meg vidáman, ami
ebben a helyzetben nem igazán helyénvaló.
– Nem érdekel – vágja rá, és kibontakozik az ölelésemből. – Rajzolj
egyet az ujjamra.

Bree_Silver

– Viszlát a pokolban. – Meghúzom a ravaszt, és golyót repítek a fejébe.

Bree_Silver

Szinte tapintani lehetett a feszültséget. Borzasztó volt.

Bree_Silver

Az enyém. És ezt még én sem fogom elvenni magamtól.

Ács_Milán

Millió szó próbálja keresztülverekedni magát zavarodott agyamon, de csak egynek sikerül.
Enyém.

Lina1921