!

A ​védelmező 201 csillagozás

Régikönyvek.hu · 3.990 Ft –20% 3.192 Ft
Book and Walk 2.490 Ft
Könyvtár

Az ​emberek azt hiszik, mindent tudnak Camille Loganről: apuci kicsi lánya, gyönyörű, elkényeztetett fiatal nő, akinek az életstílusát az apja finanszírozza. De Camille-nak feltett szándéka, hogy nem hagyja magát irányítani. Keményen megharcolt a függetlenségéért és a boldogságért, de hirtelen azon kapja magát, hogy az élete veszélybe került az apja egyik könyörtelen üzleti lépése miatt. Haragszik ugyan, de félti az életét, elfogadja tehát a döntést, amelyet az apja hoz, hogy megvédelmezze. Arra azonban nem készült fel, hogy az SAS egykori mesterlövésze belép az életébe.
Jake Sharp a személyes poklának foglya. Egyetlen egyszer nem koncentrál eléggé, és a következmények beláthatatlanok voltak – emberileg és szakmailag is tönkretették. Elvállalja a testőr szerepét Camille Logan mellett, bár nem ilyen fajta munkára lenne szüksége, hogy elterelje a figyelmét a démonjairól. A nők és Jake nem jönnek ki jól egymással, de még mindig az örökösnő védelme a kisebbik a két rossz közül.… (tovább)

Eredeti mű: Jodi Ellen Malpas: The Protector

462 oldal · ISBN: 9786155676178 · Fordította: Medgyesi Csilla
462 oldal · puhatáblás · Fordította: Medgyesi Csilla

Jake Sharp · Camille 'Cami' Logan · Heather (Jodi Ellen Malpas: The Protector) · Lucinda

Elcserélné vagy eladná

2.000 Ft ★★★★★ Eladó
mnetimi könyve Jodi Ellen Malpas: A védelmező

Mrs_Curran_Lennart P
Jodi Ellen Malpas: A védelmező

Miért áll ez a könyv 83%-on? Azért ennél sokkal jobb volt.
Jodi megint teremtett nekünk egy zavaros múlttal rendelkező rendkívüli férfit és egy erős, szimpatikus hősnőt. Annak idején kedvenc filmjeim közé tartozott a Kevin Costner féle Több, mint testőr (The Bodyguard) és azóta is szívesen olvasom a témába vágó sztorikat.
A kémia az első perctől kezdve működik Cami és Jake között, de mivel a férfit Cami zsarnok apja bérelte fel, a lány rendesen lázad. Beszólogatások, kóstolgatások, szócsaták. Hőseink rendesen küzdenek a vágy ellen, spoiler.
Tudom, hogy Jake elég arrogáns, többnyire bunkó, de egy bűbájos szőke herceg aligha tudta volna a helyén kezelni Camille apját.

_Eriii P
Jodi Ellen Malpas: A védelmező

Szeretem Jodi könyveit, nem volt ez másképp ezzel a történettel sem. Nagyon tetszett. Izgalmas, forró, feszültséggel teli történet volt. A szereplőket nagyon szerettem. Cami egy igazan talpra esett lány volt. És Mr. Árnyék, meg egy igazan különleges férfi. Arrogáns, kemény, de ha levetette a páncélját, kenyérre lehet kenni. Amiért levonom a csillagot az a három nap, és szeretlekgyerehozzámfeleségüligenafeleségedleszekúgysírok. Szerintem ezt azért nem kellett volna. Ilyen nincs. Nagyot csalódtam, mert úgy vártam, hogy teljenek a napok, hetek, hónapok. Úgy szorítottam, hogy nehogy megtörténjen ez. Sajnos ezzel a húzással egy csillag bánta. De, ne tántorítson el ez, mert tényleg egy nagyon szép, izgalmas, forró történet. Élveztem minden egyes percét. Ki merem jelenteni, hogy jobb volt mint a Férfi trilógia, pedig azt is szerettem. Itt Mr. Árnyék mérföldekkel jobb mint a hisztis Jesse. Ajánlom….

wurzel_gabriella
Jodi Ellen Malpas: A védelmező

Ooh, helló Mr. Sharp, szükségem lenne egy árnyékra. Ráér?

Oké, végem van ettől a könyvtől. Közel sem volt annyi időm az olvasására, mint terveztem. De végre (?) sikerült kiolvasnom, amit meg is bántam. Miért lett vége? Szívesen olvastam volna kb. az örökkévalóságig.
Nagyszerűen volt megírva az egész történet. Nem éreztem azt, hogy egy sablon sztori. Mert nem volt az!
Több ilyen fantasztikus könyvet kérek!!!

gabiica P
Jodi Ellen Malpas: A védelmező

Hát, mit is mondjak… Tetszett is, meg nem is. Sok problémám volt Jake viselkedésével, kicsit több ellenállást vártam volna a karakterétől, nem azt, hogy ilyen könnyen feladja az elveit. Számomra minden egy kicsit túl gyorsan és túl egyszerűen történt.
Nem azt vártam egy megtört lelkű, karakteres, olykor arrogáns férfitól, ami itt történt, ezért is az egy csillag levonás.
Alapvetően azonban tetszett a történet, gyorsan haladtam vele, nem igazán akartam letenni, mert magával ragadott az egész. Ha Jake karaktere kicsit máshogy van kidolgozva, talán nekem is maximálisan tetszett volna.

agi89 P

Najóóóólvaaan!

Én ezért a könyvért kicseszettül odáigmegvissza voltam, vagyok nyányányááááá.
Nem érdekel senki és semmi.
Imádtam és kész!

Jake Sharp én a tiéd, te az enyém, comprende?
Nincs apelláta! ♥

Köszönöm, hogy meghallgattak!

462 oldal · puhatáblás · Fordította: Medgyesi Csilla
Orsi999
Jodi Ellen Malpas: A védelmező

Nagyon tetszett. Izgalmas, pörgős és néha még nagyon cuki is volt. Teljesen lekötötte a figyelmemet és most pont erre volt szükségem. A történet fordulatos volt, és soha nem tudtam, hogy mi fog történni legközelebb. A szereplők nagyon szerethetőek és élethűek voltak.

Jodi Ellen Malpas: A védelmező

Hivatalosan is végem. Imádtam. Már maga a címe is megfogott. A védelmező *.* és ez a csodás borító. Mindezek után ez egy BRUTÁLISAN jó történet!
Hihetetlen. Nem tudom elmondani mit érzek. Nagyon nagyon jó volt!
Izgalmas, alig bírtam letenni!
Nem is tudom mit vártam. Sőt, semmit sem vártam. Csupán elkezdtem ezt a könyvet hazafelé menet a buszon olvasni.
1. majdnem fent maradtam a buszon.
2. lehet, hogy az utcán se kellett volna olvasnom.
3. Annyira imádom, hogy azt se tudom, hol kezdjem. :D
Ez a sztori, ezt kitalálni, nekem teljesen új volt. Kicsit krimis, nyomozós dolog nagyon tetszett. Végig kíváncsi voltam, alig vártam, hogy kiderüljön az igazság.
Persze a romantika se maradhatott ki a dologból, de le a kalapom az írónő előtt szerintem minden jelenet pont jó volt. Nem volt benne sem túl sok erotika, sem túl sok romantikus nyáladzás. Minden a helyén volt. A szereplők jól fel voltak építve, imádtam Jake-t és Cammit <3 spoiler
5 csillag, de ha lehetne többet adnék <3 Imádtam! Jodi Ellen Malpas, azt hiszem utána kell járnom a többi könyvednek ;)

Bitten
Jodi Ellen Malpas: A védelmező

Deeee most komolyan ???? Miért kaptunk olyan nyulfarknyit Charlottból?? Pár oldalt szívesen elcseréltem volna rá – haláli, ahogy megírta a megnyilvánulásit – Imádtam ! Kis cserfes tünemény!
Ejnye JEM most komolyan, itt vagyok Én nagy rajongód kézhez kapom a " The protector"-t ! Vártam, mint a messiást ;-)
Erre -lássuk be – inkább egy jellemábrázolást kaptam némi vérrel és "csöpnyicsodával". Imádtam, mert tényleg, de ….jajjj hát ennek is legalább két részesnek kellene lennie……
Kapd össze magad és írj még nekünk sokat! [Üzenet az univerzumból]

Millió hála és ezer köszönet @Művelt_Nép_Könyvkiadó! Hozzatok még nekünk sok JEM alkotást! ;-)

ncsn87
Jodi Ellen Malpas: A védelmező

Jodi megint megcsinálta!!! Én… Úgy sírtam a végén… Szavak nincsenek rá, hogy Jake mennyire a bőröm alá, egészen a szívemig férkőzött. ♥♥♥ Abszolút imádtam és kedvenc lett!
Annyi minden van, amit szívesen mondanék, de nem tudom szavakba önteni. Nem hittem, hogy Jessenek méltó vetélytársa fog akadni, de megtörtént. Jodi nagyon ért ahhoz, hogy szétcincálja a szívemet a férfi főhőseivel.
Nem bírtam letenni. A nap minden percében azt vártam, mikor olvashatom tovább. Jake és Cami fantasztikus páros, megmentették egymást. Az a szenvedély, izzás, érzelmek, szerelem… ♥ Na, és a vége…
Nem mondok többet, olvassátok el mindenképpen, ezer százalékig megéri!
Örülök, hogy nem sorozat. Ez így volt kerek, egész.
Az eredeti borítót örülök, hogy megtartották. A fordításra nincs panaszom, aminek nagyon örülök.

Törpillaa
Jodi Ellen Malpas: A védelmező

Imádom. Jake Sharp egyszerűen lenyűgözött a pasi. Már az elején beleszerettem. ❤ Nagyon tetszett a könyv és a történet csodás. Izgalmas volt, akciódús, és szenvedélyes. Camille-t is nagyon kedveltem illett Jake Sharphoz. Jó páros voltak. A végén a kislány nagyon cuki volt méltó befejezése volt a könyvnek. Csak kár, hogy vége. Olvasatta magát imádtam minden percét miközben olvastam. Jodi Ellen Malphas megint egy csodálatosat alkotott. Lenyűgözött. A borítója nagyon tetszik. :-)

krisztin21

Az élet nem csak annyi, hogy az ember lélegzik, a szíve dobog a mellkasában. Kell, hogy legyenek mások, akikért élsz.

Kapcsolódó szócikkek: Jake Sharp
BreeS

Képtelenség megvédeni valakit, aki nem akarja, hogy megvédjék.

AnkerAdri

– Ez lenne ő? – motyogja, és szégyentelenül Sharp felé int a poharával. – A testőr?
– Igen – Nagy korty!
– Ó, az ördögbe.
– Tudom. – Nagy korty!
– Hol van az óriásplakát?
Lenyelem a kortyot.
– Mi van?
– Az óriásplakát – Őszinte kíváncsisággal néz körül.
– Milyen óriásplakát?
– Amelyikről leesett.

Cheril

Ez a világ tele van olyan emberekkel, akik élvezik mások szerencsétlenségét.

BreeS

Direkt csinálja. Esküszöm, ettől a sok csajos dologtól lassan rózsaszínű lesz az agyam.

Cheril

Egyetlen nő sem hódíthatja meg a világot, ha nem néz ki a lehető legjobban.

BarbyMalik0112

– Hogyan találtál meg?
Jake elmosolyodik, de nem veszi le a szemét az útról.
– Megmondtam már, angyalom. – (…) – Mindig megtalállak.

Bitten

– Nem vettem gyűrűt – jegyzem meg vidáman, ami
ebben a helyzetben nem igazán helyénvaló.
– Nem érdekel – vágja rá, és kibontakozik az ölelésemből. – Rajzolj
egyet az ujjamra.

Cheril

– Miért van magánál fegyver? – (…).
– Hogy lelőjem, ha még egyszer felbosszant.

Kapcsolódó szócikkek: Camille 'Cami' Logan · Jake Sharp
Cheril

Londonban vagyunk, Cami. Senkinek fogalma sincs, milyen lesz az idő három perc, nemhogy három nap múlva. Még az időjósoknak sem!