Ne ​kertelj! / Párban az ágyban / Édes kis semmiségek (A vágy 12 árnyalata) 30 csillagozás

Joanne Rock – Kathleen O'Reilly – Carrie Alexander: Ne kertelj! / Párban az ágyban / Édes kis semmiségek

Joanne ​Rock: Ne kertelj!
Éppen a csodás kert kialakításán fáradozik Christine, amikor betoppan a ház ura, a híres-hírhedt Forma–1-es versenyző és playboy, Vito Cesare. A lánynak a férfi nagybátyja adta a megbízást, azzal a titkolt szándékkal, hogy Vito talán beleszeret a csinos kertészbe, és végre megállapodik. Amikor Christine esténként beáll a kerti zuhanyozó alá, Vitónak bizony felforr a vére…

Kathleen O`Reilly: Párban az ágyban
A törekvő mérnöknő, Hilary teljes erőbedobással dolgozik a MacAllister Ágyak legújabb kiállítási darabján. Mivel a lakása beázik, néhány napra beköltözik a tesztelési osztályra, és a mintabútoron hajtja álomra a fejét. A biztonsági őr rájön, hogy valaki éjszaka bent jár a cégnél, ezért úgy dönt, fényt derít a rejtélyre. Csakhogy a nagy őrködésben elálmosodik, és ledől egy kicsit aludni…

Carrie Alexander: Édes kis semmiségek
Marjorie Bliss új életet kezd: megnyitja saját édességboltját, levágatja a haját, és mindent… (tovább)

Harlequin Magyarország, Tatabánya, 2013
336 oldal · ISBN: 9789635387045 · Fordította: Harcsa Henrietta, Bosnyák Edit, Vásárhelyi Zsolt
Harlequin Magyarország, Budapest, 2013
336 oldal · ISBN: 9789635385522 · Fordította: Bosnyák Edit, Harcsa Henrietta, Vásárhelyi Zsolt

zuna19>!

A kötetek közöl ez volt a legjobb. Beszerezni is alig tudtam. Könyv formában azt sem tudom, hogy kiadták e egyáltalán. Megérte gépen elolvasni.
Borzongatóan kellemes csalódást érzek most.
Mindegyik sztori nagyon tetszett. Egytől egyik nagyon érdekesek voltak. Jók voltak a kidolgozások is, a szereplőkről nem is beszélve. Mindegyik párost nagyon megkedveltem. Szórakoztató, könnyed történetek voltak. Biztosan újraolvasós!

Marcsi P>!

Ez is megvolt…
1: Joanne Rock: Ne kertelj!
Ez volt az egyedüli értékelhető. Christine-t és Vito is megkedveltem, de Vito az a tipus aki nem létezhet a valóságban. spoiler Az írónő kicsit utánajárhatott volna a Forma-1 es világnak, mert köze nem volt ehhez Vitonak, ez a leszervezett német verseny és hogy meg kell előtte jelennie mutatóba, akkora fokú baromság volt, hogy majdnem félretettem… de aztán *nagylevegő* és csak lenyomtam az utolsó 40 oldalt. Sok hibája volt, de magasan ez volt a legjobb és ha azt nézem sikerült-e aranyos, romantikust írnia Joanne Rock-nak, akkor pipa.

2-3.Párban az ágyban, Édes kis semmisségek
Ezekről egyben írnék, bár még egyben sem tennének ki annyit, mint az első.
A Párban az ágyban-nál butább történetet rég olvastam, konkrétan semmi értelme nem volt, buta párbeszédek, és nulla történet… A szereplők szinte ott se voltak, inkább bosszantott már.
A másodiknak nagyon kecsegtető a fülszövege, kifejezetten vártam ezt a kis történetet, majd kaptam valamit, amit tuti 400 oldalban szeretett volna megírni az írónő, csak azt nem tudta volna még eladni… Így viszont nagyon erőltetett lett.

kicsiboszi P>!

Az első történet olyan kis aranyos, a második rémesen gagyi, a harmadik kicsit langyos és összecsapott. Nagyon híg limonádé, ennek ellenére nehezen csúszott. A romantikába is kell egy kis nívó. A karakterek, főleg a második történetben agyon vérszegények voltak, a döntéseik pedig sokszor életidegenek. A borító viszont nagyon szép.

Detty77 >!

Nagyon szerettem ezt a 3 szenvedélyes, erotikus történetet. Tudom, sokan ponyvának nevezik, de nekem könnyed kikapcsolódásnak és egy kis „limonádénak” tökéletesen megfelelt.

Trice29 P>!

Ez tömény szirup volt, de ez is okozott endorfin termelést, így nem bántam meg, hogy belekezdtem :o)

Szencsike P>!

A történetek nagyon cukik, agykikapcsolásra pont jók, de Joanne Rock nem hiszem, hogy rendesen utánanézett annak, hogy miből áll egy Forma-1-es pilóta élete. Szóval majdnem hat hétig lébecolt a tag, meg csak úgy szólnak neki, hogy „Figyu lenne egy német futam szeptemberben gyere el!” Ha a kedves hölgy csak egy kicsit is tudja milyen is a Forma-1, akkor nem írogatott volna ilyeneket. Igen, ez volt a legnagyobb problémám :D

Kicsicsillag123 P>!

Az első két történet elment, nem voltak valami izgalmasak sőt inkább unalmasak semmi érdekes nem történt bennük de azért jók voltak. Romantikus, aranyos kis szösszenetek. A harmadik tetszett a legjobban, a történetben legalább volt egy kis izgalom is, még ha nem is volt nagy durranás. Az Édes kis semmiségek megérdemelt volna egy teljes könyvet. Ami viszont nem tetszett, és mind a 3 történetben (bár az utolsóban szerencsére kevésbé) megjelent az a pasik gondolkodás módja. Miért van az, hogy mindegyikben a pasik nem akartak kapcsolatot, csak futó kalandot? Unom már, hogy minden könyvben és félreértés ne essék nem csak itt, oldalakon keresztül kell olvasni a belső vívódásaikat-e miatt. De összességében azért jók voltak csak többet is ki lehetett volna hozni belőlük.

TianaBalerina>!

Aranyos gyorsan olvasható kis szösszenetek, ha nincs túl sok időd, a rövidsége miatt kissé felületes, de nekem tettszenek.

zuna19>!

Hilary magához szorította gyógynövényekkel bélelt kispárnáját. A levendula illata megnyugtatta.

Kapcsolódó szócikkek: gyógynövény · levendula