A ​tűz asszonya 24 csillagozás

Joanne Redd: A tűz asszonya

Ő élte túl egyedül az ellenséges indián csapat támadását. Egy jóképű vadember fogságába esett, de Brandy nem adta fel a harcot. A kegyetlen férfi megmentette a haláltól – de milyen más sorsot szánt neki? Érzékisége kihívást jelentett számára, csókjai elemi, időtlen szenvedéllyel égették, arra csábították, hogy adjon fel mindent – a múltját, az örökségét, …. a lelkét.
A lángra gyúlt férfi
Tüzes Nyíl arra eszmélt, hogy teljesen elmerült az égkék szemekben, s csodálattal bámulja az elbűvölő szépség csillogó bronzvörös haját. Úgy érezte, ezért a lányért ölni tudna. Az övé volt, mert foglyul ejtette, de azt is akarta, hogy a karjaiba érezze meleg és odaadó testét.
Látomásai előre jelezték – ez a lány sorsa, akár akarja, akár nem. A vérében lángoló tűz azt követelte, hogy ő legyen az az asszony, aki mellette harcol, …. aki megosztja vele vakmerő vágyát és merész, vad szerelmét.

A következő kiadói sorozatban jelent meg: Indián Romantika Hajja & Fiai

Hajja & Fiai, Debrecen, 1993

Tamlilla>!
Joanne Redd: A tűz asszonya

Aranyos, egy estére szóló történet. A párbeszédeket imádtam, a leírások gyönyörűek, de a narrátor kicsit túlzásba vitte, olyan szájbarágós lett. Ezért a sok levonás. Azonkívül túl rózsaszín, de ez nem akkora probléma egy szerelmes történetben.

Kler>!
Joanne Redd: A tűz asszonya

Az egyik legkedvesebb indiános történetem. Sokszor olvastam már és biztos vagyok benne, hogy még fogom is, nem tudom megunni. Bár Brandy, a főszereplő néha kissé idegesítő volt, a végére szerencsére pozitív irányba változik. Nagyon szeretem az indiánokról szóló regényeket, ahol egy kis betekintést is kaphatunk a világukba. Ebben a könyvben ez is megvan. Igaz, hogy egy romantikus történet, de a szokásaikról, a fehérekkel való harcokról is olvashatunk. Brandy és Tüzes Nyíl szerelme szinte lehetetlen, hiszen két különböző világból származnak, népeik halálos ellenségek. Mégis egymásba szeretnek. Lassan rájönnek arra, hogy ha az előítéleteket eldobják, maga az ember marad, és akkor már csak az számít jó ember-e, nem pedig a bőrszín, a származás.