Spanyol ​nyár 3 csillagozás

Joanne Bridges: Spanyol nyár

Jessica, a vörös hajú szépség, és barátja, Gerard Spanyolországban tervezik eltölteni a szabadságukat. Ám az utazás előtt nem sokkal kiderül, hogy a férfi egy fontos tárgyalás miatt nem utazhat el. Hosszas töprengés után végül Jessica barátnője, Florance utazik el a vörös hajú lánnyal Spanyolországba.
Jessica már a megérkezésük napján flörtölni kezd az első útjába kerülő férfival. Miközben ő másnap az éjszakát a férfival tölti, Florance a szálloda teraszán egy véletlen baleset folytán megismerkedik egy angol énekessel, Christopherrel. Kölcsönös rokonszenv alakul ki kettejük között, azonban másnap Jessica felborítja a kezdődő románcot. Ő is meg akarja szerezni magának a jóképű angol férfit.
S miközben megismerhetjük Katalónia legcsodálatosabb nevezetességeit, azt is megtudhatjuk, a csinos Florance belenyugszik-e a férfi elvesztésébe vagy megküzd érte.

Gold Book, Debrecen, 1996
124 oldal · ISBN: 9639019103

csakegyluca>!
Joanne Bridges: Spanyol nyár

Fájt a szívem mikor az utolsó mondatot olvastam. Pörgős story, gyorsan haladó nyári romantikus történet. Kezedben ezzel a könyvvel, bejárod képzeletben Spanyolország csodás tájait.