Nem ​festett kép / A börtön árnyéka / Tengerparti ház 1 csillagozás

Joan Elliott Pickart – Marie Ferrarella – Marion Lennox: Nem festett kép / A börtön árnyéka / Tengerparti ház

Joan ​Elliott Pickart: Nem festett kép
Alice MacAllister egy ikerhármas tagjaként mindig is bizonytalan volt a saját értékeit illetően, épp ezért kerülte a családi összejöveteleket. Amikor azonban unokatestvére egy valódi királyi sarjhoz készül feleségül menni, ő is elmegy a két család számára rendezett vacsorára. Az előkelő Brent azonnal lenyűgözi…

Marie Ferrarella: A börtön árnyéka
Kevinnek bele kell szeretnie June-ba! Legalább is Kevin Quintano testvéreinek ez a terve. És valóban, a jóképű pilóta és a fiatal, csinos farmerlány között találkozásuk első pillanatától szikrázik a levegő. Már az egész család az esküvőt tervezgeti, amikor Kevin váratlanul bejelenti, hogy elutazik…

Marion Lennox: Tengerparti ház
Molly hallani sem akar többet férfiakról. A vőlegénye elhagyta, amiért magához vette elárvult unokaöccsét, Samet. Amikor Molly a tulajdonos megbízásásból el akar adni egy tengerparti birtokot, találkozik Jackson Bairddel, aki szintén megégette… (tovább)

Eredeti cím: The Royal MacAllister, The Bride Wore Blue Jeans, A Millionaire for Molly

A következő kiadói sorozatban jelent meg: Romana különszám

Harlequin Magyarország, Budapest, 2006
288 oldal · puhatáblás · ISBN: 9789635375190 · Fordította: Debreceni Eszter, Halászné Paksi Krisztina, Erdélyi Margit

Melanie Milburne – Natalie Anderson – Kimberly Lang – Amanda Stevens: Nagybetűs szerelem / Félédes álom / Mi történt Vegasban? / Utolsó esély
Miranda Lee – Debbie Macomber – Deborah Davis: Kényes beavatkozások / Az én regényhősöm / Regényes találkozás
Day Leclaire – Miranda Lee – Catherine George: Az olajbáró / Gyámom a párom / Tévedések végjátéka
Annie West – Barbara McMahon: Akár egy görög isten / A sivatag dala
Lynn Raye Harris – Emma Darcy – Kim Lawrence: Gazdagok és szépek / Születésnapodra szeretettel / Nem álom, nem varázslat
Cathy Williams – Miranda Lee – Debbie Macomber: Szerelmünk lapjai
Annette Broadrick – Emma Darcy – Dixie Browning: Hanyatt-homlok hozzád / A karácsonyi vendég / Henrik karácsonya
Nora Roberts – Carole Mortimer – Emma Darcy: Kérünk, kedves Télapó…! / Rab madár / Az álarc lehull
Miranda Lee – Cathy Williams – Diana Palmer: Last minute vőlegény / A dzsungel lánya / Az utolsó zsoldos
Rebecca Winters – Miranda Lee – Lynn Raye Harris: A titkolózó olasz / Ultimátum / Sivatagi oázis