Családi ​album / A kölcsönbaba / Ikrek ideje 6 csillagozás

Joan Elliott Pickart – Christine Rimmer – Rita Herron: Családi album / A kölcsönbaba / Ikrek ideje

Joan ​Elliott Pickart: Családi album
A fotóriporter Mack Marshall vérbe fagyva csak egyvalamire tud gondolni: nincs senki, aki a temetésén megsiratná. Végül szerencsésen felgyógyul, kutakodni kezd, és apja irataiból megtudja, volt egy féltestvére. Felkeresi fivére özvegyét meg ikerlányait, ám a rövid látogatásból életre szóló kapcsolat szövődik…
Christine Rimmer: A kölcsönbaba
Szőke haj, ibolyakék szempár, hosszú, formás láb, lélegzetelállító alak. Kétségtelen, hogy a csodaszép Melinda minden férfi álma. Ezt a csupa izom, határozott Cole sem tagadhatja. Ám úgy gondolja, mégsem neki, az agyonterhelt texasi állatorvosnak való ez a csodálatosan vonzó nő. De vajon meddig képes harcolni fellobbanó érzései ellen?
Rita Herron: Ikrek ideje
Rosa meg van győződve róla, hogy nem képes vállalni a gyerekekkel járó felelősséget, pedig nagyon szeretne családot. Augustine és Summer, a két bájos ikerlány viszont mindent elkövet, hogy a papájuk, Zach feleségül… (tovább)

A következő kiadói sorozatban jelent meg: Tiffany: Szeress és nevess

zuna19>!

Nagyon szerethető történet volt mind a három. A középső talán a leggyengébb, de még az is szinten felüli.

Annemary>!

Tipikus kis romantikus szösszenetek! Mindig is elsőbbséget élveznek nálam azok a történetek, ahogy gyerekek is aktívan részesei a sztorinak. Itt ezekben nem volt hiàny. A leginkább Az ikrek ideje tetszett. Cserfes kislanyok akarják apjukat összehozni a kiválasztottukkal. Jókat nevettem a törtèneten.

Anó P>!

Ikres kihívásomhoz olvastam el. A három történetből itt kettő „ikres”, az első és a harmadik. mindhárom eléggé „limonádé”, de a harmadik mégis bájos – két óvodás korú ikerkislány, akit apjuk nevel (anyjuk önmegvalósítás címén elhagyta őket) keres anyukát, apukának társat. Szerepel még egy Henrietta nevű, szökdécselős, nagy bumszli eb is, mindig elszökik, véletlenül mindig a bájos szomszédnőhöz…

kerva>!

Az értékelés csak a Családi albumnak szól.
Nagyon sokat dobott a történeten – és a csillagozásomon – a történetben szereplő 2 kislány.
A főszereplők kicsit sokat szenvedtek saját maguktól.
Nem szeretem a családi kavarásokat, még ha a pasi csak a féltestvére volt is az elhunytnak.
A végére pedig egy kicsit más befejezést vártam.

Annemary>!

Summer megrántotta az inge ujját.
– Papa! Rosának még nincs férje.
– És csokis sutit is tud sütni.
– Papa, legyél hozzá nagyon kedves!
Augustine a szája elé tette a kis kezét, és azt suttogta félhangosan:
– És fésülködj meg! Úgy nézel ki, mint egy felborzolt szőrű pudli.
Zách harminc év óta először elpirult. Legszívesebben jól megrázta volna az ikreket, és aztán becsukta volna őket a kutyaházba.