Észlelések 19

Borka_V_Szabó IP>!

Jo Nesbø: Kísértet

Kettes metró, szimpi nő. Megzavarták telefonnal a jó kis olvasás közben. :)

Sztike74>!

Jo Nesbø: Kísértet

2019.09.24-én 17.30 körül Budapesten a kisföldalattin a Mexikói út irányába olvasta egy középkorú hosszú hajú nő. Fekete nylon harisnyát, farmer szoknyát és szürke-fekete csíkos pulóvert viselt, a bal kezén fásli volt.

NoemiSmile>!

2019.08.30. Budapest, 6-os villamos, 13:20 körül
Hosszú szőke hajú lány olvasta fehér trikóban, bordó rövidnadrágban és fehér szandálban. Egy napszemüveget viselt a fején és egy fekete laptoptáskával és egy púderrózsaszín hátizsákkal utazott. A könyv vége felé járt és a villamosról átszállt a 2-es metróra.

Alvarando P>!

(1081)
2019.05.04 14.48
Most olvassa a H5-ös HÉV-en egy barna hajú szemüveges nő. A Szentlélek téren szállt fel, kezében a könyvvel, miután leült mögöttem, könnyen leolvastam a címet

evii29>!

Jo Nesbø: Kísértet

2019.02.07-én olvasta egy nő a 144-es buszon, fél 8 előtt értünk be az örsre. Már a legvégén járt.

Qedrák P>!

Jo Nesbø: Kísértet

Tíz óra körül láttam a Kálvin téren a négyes metró megállójában. Egy fehér kabátos, szőke hajú, szemüveges lány olvasta, és csak akkor szakította meg az olvasását, amikor a Dél-Buda felé tartó szerelvényre fel akart szállni. Én meg éppen kifelé tartottam a járműből, így pont el tudtam kapni a könyv borítóját.

Alvarando P>!

Jo Nesbø: Kísértet

Ma reggel a 7.26-kor Békásmegyerről Batthyány tér felé induló H5-ös HÉV-en olvasta egy szakállas srác fekete sapkában állva, mivel már Békásmegyeren nem volt a kocsiban hely. A Szentlélek térig utaztunk együtt, ő itt elhagyta a szerelvényt.

Boritek70 P>!

Jo Nesbø: Kísértet

Az előbb olvasta a Csömör felé tartó HÉV-en egy szürke-fehér, vízszintesen melírcsíkos felsőt, sötét mellényt, farmert, szürkés edzőcipőt viselő szőke hajú, szemüveges hölgy.

kávésbögre P>!

Jo Nesbø: Kísértet

2018. augusztus 3-án kora este olvasta a párom húga a nyaraló teraszán. Könyvtári volt (Szabó Ervinből, ha jól emlékszem), már az utolsó oldalaknál tartott.

apple_pie >!

Jo Nesbø: Kísértet

Ma (2016.11.16.), negyed 8 után nem sokkal szállt fel a könyvvel a kezében egy nő a 81-es trolira az Ond vezér parknál, majd a trolin olvasott az Örs vezér teréig. A könyv legelején tartott.