A ​jólét és boldogság 7 stratégiája 7 csillagozás

Jim Rohn: A jólét és boldogság 7 stratégiája Jim Rohn: A jólét és boldogság 7 stratégiája

Egyesek azt hiszik, választaniuk kell jólét és boldogság között. Ez nem így van. A jólét és a boldogság a bőségnek ugyanabból a forrásából fakad. Ahhoz azonban, hogy meríthessünk ebből a forrásból, magunkévá kell tennünk a siker hét kulcsfontosságú stratégiáját. E könyv arra tanít, hogyan kell:
– felszabadítani a kitűzött célban rejlő mágikus erőt,
– keresni a tudást,
– újra és újra megváltozni,
– bánni a pénzzel,
– gazdálkodni az idővel,
– nyerőkkel körülvenni magunkat,
– tartalmasan és jól élni.
Jim Rohn életbölcsessége már eddig is millióknak segített életük jobbra fordításában. Bizonyos, hogy Önnek is használ majd!

Bagolyvár, Budapest, 2008
136 oldal · ISBN: 9789639730632 · Fordította: Komáromy Rudolf

Kata_Tóth_2
Jim Rohn: A jólét és boldogság 7 stratégiája

Azoknak lehet érdekes a könyv, akik szeretnének ÉLNI. A többieknek nem ajánlom… Hogyan oszd be az időd, a pénzed, az energiád, függetlenül attól, hogy diákmunkából élsz, vagy menő vállalkozást futtatsz… Olyan személyiségfejlődést indít be az emberben, hogy úgy érzed, eddig csak vegetáltál. Hajrá!

smgycsll
Jim Rohn: A jólét és boldogság 7 stratégiája

Nehéz szavakba önteni mindazt, ami most kavarog bennem. Szinte egy szuszra olvastam el. Igazából úgy érzem magam, mint aki eddig a sötétben tapogatózva igyekezett megismerni a világot, és most valaki felkapcsolta a villanyt. Végig azt éreztem, hogy mindezt nagyjából eddig is tudtam, vagy legalábbis sejtettem, ám egyáltalán nem ilyen strukturáltan gondolkodtam róla – ezáltal a megvalósítás sem működhetett megfelelően. Nagyon hasznos olvasmány, mindenkinek csak ajánlani tudom!

Patrik_Strausz
Jim Rohn: A jólét és boldogság 7 stratégiája

Jim Rohn az egyik példaképem, mióta olvastam ezt a könyvét. Nagyon bölcs ember, aki hihetetlen jól ki tudja magát fejezni szavakban

Kata_Tóth_2

Nehéz megtartani azt, ami nem a saját személyiséged fejlődése által került a birtokodba.